Mezi stehny

Nadcházející víkend se v pivováru ponese ve znamení černokostelecké dvanáctky anóbrž běhání. Z tohoto důvodu je třeba nejenom míti namakaná stehna, nýbrž nějaké to stehno také zdlábnout. Budou se papat husí stehna na hruškách s variací knedlů s bílým zelím, kachní femury na kmíně s variací knedlů a červeným zelím, králičí běhy na česneku s B.K. a Pepkovo špenátem, bažantí stehýnka na červeném víně a divokém koření s nastavovanou kaší či tradiční pivovarské žebra, kolena, smažky, guláše, kotlety, svíce, saláty, tataráci, ptáci jarabáci a fláci. Na čepu bude naše Černá svině ze dřeva a kynšperský Kotek.
 
Černokostelecká dvanáctka je tu!
Vážení, tak sobotní sportovní akce je před námi! Vzhledem k možným problémům s během na pozemních komunikacích jsme celou trasu upravili do lesa. Délka se nezměnila, bude to 12 kilometrů a maximálně bude trochu více bláta. Start i cíl bude v pivováru u komína. Mapka ZDE nebo ZDE. Aktualizované propozice ZDE.
 
SILVESTR v pivováru
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Konference o továrních komínech v pivováru již tento pátek - detaily ZDE.
 
Pochodoběh
Výsledky zveřejníme snad již dnes. Kdo máte nějaké zajímavé fotky či náměty, tak prosím posílejte na kvetak@pivovarkostelec.cz
 
Řekla mi, že její novej je dvakrát větší chlap než já.
 
Naštve ji, když ji odpovím, že moje nová váží polovinu toho, co ona?
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate