Kdesi, u Kostelce nad Černými lesy, budou se kuchtit skvělý směsi

Ano vážení! Je tomu tak. Nadcházející víkend Vám chystáme povolební směsice a mišungy. Tak kupříkladu řezanku z kuřátek se zeleninou a rýží, směs z bravka ostrou jak tchýnin jazyk s klobáskou, žampachama a červenou paprikou s opekačkama, zvěřinovou směsici s hřibama, bramboráčkama a podzimníma bylinkama či hovězi mišung s hranolema. A jinak pivovarská klasika jako svíčková, gulášek, fógl, vejpečky, kachýnka, kolena, žebra, vepřové flákoty, panenky, smažky, kotlety, saláty, čipsy atd. Pod obručí mimo klasiku nymburskej Pepin 10%, zelenej zajíc a kynšperskej Kotek 11%. Budeme nabízet kompletní sortiment piva v PET z Kynšperku a domácí limonády v PET.
 
Černokostelecká dvanáctka - výsledky
Tak vážení, máme za sebou první ročník pivovarského běhu našimi černými lesy. Výsledková listina ZDE. Červeně jsou vyznačeny tři první ženy, zeleně nejstarší účastník. Mimo nich bylo oceněno prvních dvanáct běžců. Trať byla náročná a skvělá, atmosféra perfektní a doufám, že jste si to všichni užili. Více ZDE. Fotogalerie ZDE. Prosím o reakce a nápady, uděláme něco podobného na jaře? Nebo zimní výběh? Vaše nápady posílejte na kvetak@pivovarkostelec.cz.
 
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Pochodoběh
Vyhlášení výsledků proběhne v neděli 2/11 v podvečer v 18.00.
 
Na konci října se budeou servírovat mufloni..., takže si rezervujte místo na 25-26/10.
 
Už jako dítě jsem se rád motal v kuchyni. A nemotal jsem se sám! Motala se máma, motal se i táta. A když jsem se v patnácti rozhodoval co dál, pivo pro mě byl jasná volba!
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate