Mezi muflony

Na konci října se budeou servírovat mufloni a to muf-burger s pivovarskou vomatlávkou, okurkou, rajčátkem, salátem a čedarem, mufloní kližka na červeném víně a kořenovce s opekačkama, mufloní kejta pečená na bylinkách se špenátem a BK či mufloní žebra na cibulovém základu s česnekem a divokým kořením zahuštěná chlebem podávaná po staročesku s chleboušem. Jinak taky kolena, smažáky, kotlety, tataráky, ptáčky, svíce, guláše, kachny, saláty, žebra, flákoty atd. Pod obručí benešovský tmavý ležák či zelený zajíc z Kynšperka a klasika.
 
Vyhlášení výsledků pochodoběhu
Vážení borci, termín vyhlášení výsledků byl po krátké diskuzi stanoven na 2/11 v neděli od 18.00. Přijďte se v nedělli podívat na své soupeře, které si většina z nás nepamatuje. Rozdáme ceny, diplomy a pokecáme co a jak příští rok. Ceny budeme rozdávat nejenom pro první tři manšafty.  Kdo má ještě nějaké připomínky k výsledkové listině, tak sem s nima. Předpokládám, že z velké dálky asi někteří nedorazí, tak diplomy schováme nebo pošleme v digitální podobě.
 
 
Říjnové novinky
Pro sběratele máme nachystánu novou etiketu Globon - ZDE. Hodnocení naší Černé svině na prestižním pivním serveru ratebeer si můžete přečíst ZDE. Mrkněte na video z běhu od pana Jirky ZDE. Jarin má ze svého minipivovaru Šnajdr navařený SAISON, který pro Vás dozrává v lahvích na kvasnicích. Máte se na co těšit.
 
 
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
 
Našla jsem u manžela v telefonu kontakt "bezplatný sex". Nevydržela jsem a zavolala tam. Když zazvonil můj vlastní mobil, skoro jsem dostala infarkt. Debil jeden!
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate