Lepší guláš v žaludku nežli guláš v hlavě

Proto VÁM chystáme gulášek pivovarský hovězí s chlebovými knedlíky, debrecínský vepřový s bramborovejma placaticema, segedínský speciál s HK, kančí s bramboráčkama a brusinkama, daňčí s houbama a variací placek. Krom gulášů vejpečky, kachny, svíce, žebra, kolena, kotlety, smažky, saláti, tatarák, flákoty vepře a medajle. Všichni svatí - dluhy platí, se prej traduje, ale to je fakt jen pověra!
 
Pochodoběh - vyhlášení výsledků
Vážení borci, termín vyhlášení výsledků byl po krátké diskuzi stanoven na 2/11 v neděli od 18.00. Přijďte se v nedělli podívat na své soupeře, které si většina z nás nepamatuje. Rozdáme ceny, diplomy a pokecáme co a jak příští rok. 
Ceny budeme rozdávat nejenom pro první tři manšafty.  Kdo má ještě nějaké připomínky k výsledkové listině, tak sem s nima. Předpokládám, že z velké dálky asi někteří nedorazí, tak diplomy schováme nebo pošleme v digitální podobě. Fotogalerie ZDE - jedná se pouze o výběr publikovatelných fotek.
 
Šnajdr saison právě dokváší
Speciální světlé pivo Šnajdr saison pro Vás právě dokváší v lahvích. Vězte, že se máte na co těšit. Etikety v prodeji ZDE a prvně již dle nového úředního šimlu - to máte alergeny, energetické hodnoty, velký písmena...
 
Pro sběratele máme nachystánu novou etiketu Globon - ZDE a Šnajdr saison - ZDE. Hodnocení naší Černé svině na prestižním pivním serveru ratebeer si můžete přečíst ZDE. Mrkněte na video z běhu od pana Jirky ZDE a fotky ZDE. A tady je článeček o naší komínářské konferenci ZDE nebo od pivního partyzána ZDE.
 
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Prý malý penis není na překážku velkému vztahu. Ale já si stejně myslím, že by žádný penis mít neměla...
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate