Jelene, jelene máš oči zelené, bude z tebe tuze chutná pečeně

Na Bohumíra příroda k spánku se ubírá a ctěné obecenstvo se zase do pivováru na jeleny ubírá. Budou se totiž podávat jelení žebra s bylinkama přelité čili-medovou majdou s variací pečiva, pečená kýta z paroháče na jalovci s červenými zelím a variací knedlouchů, ragú z plece na červeném víně a kořenovce zjemněné smetanou a opekačkama, jelení sekačka hajného Robátka s čerstvě natrhanýma jeřabinkama a brkaší. Krom jelenů klasika jako vejpečky, kolena, tatarák, svíce, guláš, kotlet, smažky, fóglové, saláty, žebra atd. Pod obručí mimo klasiku tmavý černohorský ležák jenž se granát zove.
 
Pivovarské ubytování Na valečce v provozu
Ano naše ctěné obecenstvo! Už se nemusíte trmácet z pivováru domů či přemýšlet jak se po pivu dopravíte do horoucích pekel. Ve čtvrtek 27. 10. se nám podařilo zkolaudovat pivovarské ubytování Na valečce. Bližší info obdržíte na spravce@pivovarkostelec.cz nebo 774533672. A vězte, že není nic krásnějšího než ráno v pivováru...
 
Jak jsme vyhlásili výsledky pochodoběhu a co příští rok?
Tak jsme v neděli 2. 11. vyhlásili výsledky letošního pochodoběhu. Byla to tradičně vydařená trachtace a mnozí se konečně potkali a poznali, což na samotném běhu nešlo. Vyhlásili jsme mimo první tři manšafty také první dámské mužstvo a cenu fair-play. Na příští rok budou dvě varianty běhu - kratší cca 25km a delší cca 40km. Rozhodnout se budete moci během cesty. Nějaké fotky jsme vložili ZDE. Příští ročník bude dne 26/9/2015, tak se klidně postupně registrujte. Vyhlášení výsledků bude příště v neděli dopoledne po závodu. Kdo chce poslat diplom, tak se ozvěte. Pivu zdar!
 
V Kounicích vznikl další pivovárek! Jedná se o rodinný minipivovar Lisý dědek, který zahájil provoz 24.8. 2014. V tento den byla uvařena první várka. Realizace pivovaru trvala 15 měsíců. Pivo se vyrábí klasickým dvourmutovým způsobem s otevřeným kvašením. V současnosti se vyrábí česká klasika 10% a 12% světlé. Prohlídka s degustací možná. A proč Lisý děděk? To se dozvíte na exkurzi. Světlou 10% jsme pro Vás zrovna narazili v našem zájezdním hostinci. Přijďte zkusit.
 
Speciální světlé pivo Šnajdr saison pro Vás právě dokváší v lahvích. Vězte, že se máte na co těšit. Etikety v prodeji ZDE a prvně již dle nového úředního šimlu - to máte alergeny, energetické hodnoty, velký písmena...
 
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Novinář se ptá českého ministra financí: "Pane ministře, z čeho jste vycházel při tvorbě nových daňových zákonů?"

Ministr se na chvíli zamyslel a pak odpověděl: "Vycházel jsem z poslaneckého bufetu." 

 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate