Mezi roštěnky

Svatá Cecílie v pivovaru talíře roštěnkama pokryje! A to roštěnkou na česneku se špenátem a B.K., stejkem s pepřovou majdou a hranolema, ptáčkem jarabáčkem španěláčkem s párkem, vejcem, cibulkou, slaninkou a rýží či H.K, vídeňskou roštěnou s vosmahlejma cibulovejma kroužkama a šťouchačkama se slaninou a cibulí. Pivovarská klasika se bude podávat v nezměněném sortimentu a prvotřídní kvalitě. Těšte se na svíci, guláš, žebra, kolena, kotlety, flákoty, medajle, vejpečky, tatarák, smažák či saláty. Dezertem budiž smažené jablíčko ve skořicovém těstíčku se zmrzlinou a šlehajdou. Pod obručí mimo klasiku Lisý dědek desina a dvanda.
 
Pivovár přijme posily
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad brigádníka/brigádnici s praxí. Informace na telefonu 774533672, emailu spravce@pivovarkostelec.cz nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku se zajímavými platovými podmínkami.
 
Pivovar disponuje apartmány a ubytovnou. Noc v apartmánu jest za 350,- Kč a na ubytovně za 200,- Kč. Více informací o volné kapacitě či o možných množstevních slevách u paní správcové na spravce@pivovarkostelec.cz, 774533672 nebo na výčepu 731888070.
 
Svrchně kvašený světlý speciál Šnajdr saison dokvášený v lahvích byl dán do prodeje. Vězte, že je to velmi povedená dobrota. Etikety v prodeji ZDE a prvně již dle nového úředního šimlu - to máte alergeny, energetické hodnoty, velký písmena...
 
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely a na čepu naše Černá svině 13% tmavý speciál! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Potkají se dvě klíšťata a jedno se ptá druhého:
Tak co, jak jde život?
A druhé klíště odvětí:
Ani se neptej, je teprve poledne a už mě dvakrát vytočili! 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate