Mikuláš v pivováru, čertiska na sladovně, pekelné dobroty v hostinci

Vážení, před námi je již mikulášský víkend a proto také již v pivováru kuchtíme tradiční čertovské speciality! Přikvapte na luciferovo hovězí směs z roštěné s cibulkou, paprikou, slaninou v obřím domácím bramboráku, Mikulášovo hůl z prsíček slečny Kuřátkové s klobáskou, zeleninkou a šťouchačkama se slaninkou a cibulkou, čertovský prasátkovo vocas s knedlem a zelim kyselym bílym dobrym či andělská křídla pečená na bylinkách s brkaší. Jinak naše klasika jako adventní svíce, guláš z čertíka Bertíka, satanovo žebra, Barborčina kolena, čertovský tatarák, děsivá smažka, rohatýho kotlet, luciferovy vejpečky, flák Belzebuba, medajle z Čertovky, pekelný fógl či Faustovo saláty. Pod vobručí mimo Kácovy, Jihlavu, Démona taky speciality z Kynšperka a Hanušovic!
 
V pivováru v podvečer keramických trhů v pátek 29. května příštího roku vystoupí legendární skupina BRUTUS v čele se Sašou! A skupina BRUTUS když je v prérii, tak se taky opijééé, jupiajééé. A co uděláte VY?
 
SILVESTR v pivováru s Černou sviní
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely a na čepu naše Černá svině 13% tmavý speciál! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad brigádníka/brigádnici s praxí. Informace na telefonu 774533672, emailu spravce@pivovarkostelec.cz nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku se zajímavými platovými podmínkami.
 
Sledujte novinky naší studené vitriny! Nebudete se stíhat podivovvat! Nově husí sádlo se švestička a brusinkama, husička na kmíně či pivovarští smraďoši naložení s domácím šlapaným zelím!
 
Zajímavý vánoční dárek? Pobyt na jednu noc v nových pivovarských apartmánech pro 4 až 8 osob s prohlídkou, přivítacím mázem piva, degustací, večeří a snídaní? Zkuste mrknout ZDE.
 
Pivo tvé problémy nevyřeší...
ale na druhou stranu, nevyřeší je ani mléko!
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate