Mezi Boby, Bobky a dalšími králící

Lucie - noci upije. Tvrdí pranostika, ale my si upít nenecháme, takže do piváče spěcháme a šílený adventní nákupy vynecháme! Proč? Protože se bude podávat králíkův kaldoun s flekama a králičíma játrovýma knedlíčkama, Bob na hořčici s H.K., králík z klobouku na česneku s B.K. a špenátem, divokej ušák na jalovci a červeném víně s H.K. a červeným zelím či divokej Bobek na šalvěji s romarýnem a šťouchačkama. Jinak pivovarská klasika a pod obručí mimo tradiční značky speciály z Holby, Kynšperka a především náš tmavý speciál Černá svině!
 
Kalendárium 2015
14.3. - 14. výročí pivováru
9.5. - Černokostelecká desítka
23.5. - Vysmolení
29.5. - Brutus
30.5. - Keramické trhy
polovina června - Koloběh
12.9. - Vykulení
26.9. - Pochodoběh
10.11. - Černokostelecká dvanáctka
 
Dárkové poukazy v pivováru!
Dárkové poukázky všeho druhu jsou k dispozici po celý rok - nejenom na oblafnutí Ježucha. Takže jestli potřebuje někoho potěšit či nahněvat, tak neváhejte. Ušijeme Vám poukázku dle Vašich přání na libovolné cifry, jídla, pití, zážitky, prohlídky, vlastní várky piva, degustace či jiné pivovarské trachtace. Objednávky na spravce@pivovarkostele.cz
 
Pivovarský koloběh aneb kdo zas dneska nedoběh
V rámci rozšiřování obzorů se několik nerozumů z našeho pivováru zúčastnilo velmi náročného sportovního zápolení a to koloběhu Říp-Praha. Blíže ZDE. Všichni jsme to přežili a rádi bychom podobnou koninu uspořádali i v pivováru v rámci našich sportovních aktivit. Předpokládaný termín konání by byl polovina července, princip jest dostati se z bodu A do bodu B a to ve dvojici s jedním kolem (jeden běží a druhý jede na kole). Kdokoliv máte s podobnou akcí zkušenost nebo nápad, tak prosím pište na kvetak@pivovarkostelec.cz. Třeba jak dlouhá trať by byla optimální. Odkud kam. Dvojice smíšené či více kategorií apod. Díky, pivovarští.
 
SILVESTR se plní!
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely a na čepu naše Černá svině 13% tmavý speciál! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Naděje umírá naposled
Již je tomu drahnou řádku let co byla z vchodu do pivováru odcizena plechová cedule Středočeské pivovary koncernový podnik....dílna Kostelec nad Černými Lesy. Bezmoc a vztek s námi lomcovali leč bezvýsledně. Nicméně i po dlouhé době si dovolujeme uveřejnit jednu jedinou nekvalitní dochovanou fotku výše uvedené cedule jestli jste ji někdo náhodou neviděl. Za každou informaci budeme vděčni. Naše počínání v pivováru se zrcadlí zejména v době meziválečné, ale v tomto případě se přikláníme ke středověku a dobovým zvyklostem ohledně trestního práva...
 
Víte proč ženy během milostné předehry ani nemrknou?
Protože to nestihnou.
 
 
Jakmile jsme rozdělali v krbu oheň, manžel rozdal rodině a hostům opékací tyče a buřty. Hned nato se ulicí přiřítili požárníci a zastavili o dva domy vedle. Všech deset nás vyběhlo ven, kde jsme potkali majitele hořícího domu, jak na nás znechuceně zírají. Pak jsme si uvědomili, že všichni pořád držíme ty opékací tyče s buřty….
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate