Kdo rád játra - tělo mu nechátrá

Už se nám neúprosně přiblížil čas žlučníkovejch záchvatů, ledvinovejch kolik, zaseklejch kostí v krku či zlomenejch jater a proto Vám přinášíme právě dobroty z neztvrdlejch jatýrek. Ano! Budou se podávat vepřová jatýrka na kmíně s rýží, husí játra na cibulce a slanině s brhranolema, kachní játro s jablíčkama a šťouchačkama či telecí játra na višňovce s opekačkama. Mimo jatýrka také svíčková, guláš, tatarák, řízek, smažák, žebra, koleno, vejpečky, kachna, flákota krkovice či saláty. Ze studené vitríny doporučujeme domácí játrovku či nakládané tvargle se zelím kyselým. Pod obručí naše Černá svině či medovej ležák z Kynšperka. V petkách nabízíme našeho Eliáše a Černou svini, ve skle Saisona.
 
Otevíračka přes svátky?
Přes svátky bude až na vyjímky otevřeno zcela normálně každý den od 11.00 od 23.00 (dle potřeby i déle). Nicméně 24/12 bude zájezdní hostinec po celý den uzavřen a na Silvestra dne 31/12 bude otevřeno pro ctěné obecenstvo do 14.00. Od 17.00 bude silvestrovské mecheche pro předem objednané skupinky. V případě dalších dotazů či zájmu o rezervaci na Silvestra pište na spravce@pivovarkostelec.cz, no a po Silvestru otevřeme až v poledne.
 
SPIRITUÁL KVINTET v pivováru!!!
Tříkrálový koncert legendární skkupiny SPIRITUÁL KVINTET proběhne 6. ledna 2015 od 19:00 v žentouru pivováru. Vstupné: v předprodeji 220,- Kč (lístky ještě nejsou), na místě v den koncertu 260,- Kč. Předprodej: Černokostelecký pivovár na vejčepu. Předprodej zahájen.
 
Kalendárium akcí na rok 2015
6.1. - Spirituál Kvintet
14.3. - 14. výročí pivováru
9.5. - Černokostelecká desítka
23.5. - Vysmolení
29.5. - Brutus
30.5. - Keramické trhy
polovina července - Koloběh
12.9. - Vykulení
26.9. - Pochodoběh
10.10. - Černokostelecká dvanáctka
 
Poslední místa na Silvestr v pivováru!
Vážení prátelé konec roku se nezadržitelně blíží a proto je naprosto nezbytné objednati silvestrovské pobavení v pivováru. Letos dvě živé kapely a na čepu naše Černá svině 13% tmavý speciál! Podrobné info ZDE nebo na spravce@pivovarkostelec.cz.
 
Dárkové poukazy jedině u nás
Dárkové poukázky všeho druhu jsou k dispozici po celý rok - nejenom na oblafnutí Ježucha. Takže jestli potřebuje někoho potěšit či nahněvat, tak neváhejte. Ušijeme Vám poukázku dle Vašich přání na libovolné cifry, jídla, pití, zážitky, prohlídky, vlastní várky piva, degustace či jiné pivovarské trachtace. Objednávky na kvetak@pivovarkostelec.cz
 
Pivovarský koloběh
V rámci rozšiřování obzorů se několik nerozumů z našeho pivováru zúčastnilo velmi náročného sportovního zápolení a to koloběhu Říp-Praha. Blíže ZDE. Všichni jsme to přežili a rádi bychom podobnou koninu uspořádali i v pivováru v rámci našich sportovních aktivit. Předpokládaný termín konání by byl polovina července, princip jest dostati se z bodu A do bodu B a to ve dvojici s jedním kolem (jeden běží a druhý jede na kole). Kdokoliv máte s podobnou akcí zkušenost nebo nápad, tak prosím pište na kvetak@pivovarkostelec.cz. Třeba jak dlouhá trať by byla optimální. Odkud kam. Dvojice smíšené či více kategorií apod. Video z koloběhu Říp-Praha sestavil rozhodčí Pavlik - ZDE. Díky, pivovarští.
 
Profesor zkouší studentku a ptá se jí: "Který lidský orgán dokáže za pár sekund zvětšit svůj objem 6-8 krát?"
"Penis," odpovídá studentka.
"Je to zornička, ale toho muže se držte, slečno."
 
 
Mléko budeme pít až krávy začnou jíst švestky!
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate