Nejlepší vánoční cukroví jsou přece řízky!!!

Až se přecpete lineckym, tak mi dozajista dáte za pravdu. Takže rychle do pivováru na Černou svini a řízky! Budou se podávat řízky kančí z kejty ve vořechový strouhance s mačkanejma, vepřový kotlety bez kosti s domácím brsalátem, krůtí s bylinkama a mačkanym petržílkovým bramborem či kuřecí s nivou a brkaší. Jinak samozřejmě pivovarská klasika jako tatarák, flákoty krkovice, kachny, smažky, kolena, panenky, žebra, svíce, vejpečky, saláty, guláš, vepřový vocásky apod. 
 
Otevíračka přes svátky
Přes svátky bude až na vyjímky otevřeno zcela normálně každý den od 11.00 od 23.00 (dle potřeby i déle). Nicméně 24/12 bude zájezdní hostinec po celý den uzavřen a na Silvestra dne 31/12 bude otevřeno pro ctěné obecenstvo do 14.00. Od 17.00 bude silvestrovské mecheche pro předem objednané skupinky. V případě dalších dotazů či zájmu o rezervaci na Silvestra pište na spravce@pivovarkostelec.cz, no a po Silvestru otevřeme až v poledne.
 
Tříkrálový koncert legendární skkupiny SPIRITUÁL KVINTET proběhne 6. ledna 2015 od 19:00 v žentouru pivováru. Vstupné: v předprodeji 220,- Kč (lístky ještě nejsou), na místě v den koncertu 260,- Kč. Předprodej: Černokostelecký pivovár na vejčepu.
Vstupenky na Spirituál Kvintet již v prodeji v pivováru. Koncert proběhne ve mlýně, bude tam teplo a koncert bude na sezení bez místenek. Více info na baru.
 
Reportáž z práce na obnově a zprovoznění historického pivovaru v Kostelci nad Černými lesy na sklonku roku 2014 ZDE. Soubor je velkej, tak stahování bude chvilku trvat.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Poslední místa na Silvestra! Volejte pište.
 

Včera jsem vysvětloval manželce, že když člověk zemře,
dojde k reinkarnaci a on se vrátí na svět jako jiné stvoření...
Řekla, že by se chtěla vrátit jako kráva.
Řekl jsem jí: "Ty jsi mě zřejmě neposlouchala."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate