Já rád guláš, ty rád guláš a Mikuláš taky rád přijde na guláš

Na svatého Hygina, pravá zima začíná a tudíž alou do piváče na guláše. S láskou Vám nachystáme tradiční pivovarský hovězí guláš s vitaminovým posypem a HK, debrecínský vepřový gulášek s pórkem a knedlounama, kančí guláš s brusinkama a bramboráčkama, guláš z jelena se švestičkama, rozmarýnem a bramborovejma nokama sypanýma perníkem. Mimo guláše pivovarská klasika, pod obručí speciály z Hanušovic, nefiltrovaná desina a dvanda z Kácova, jihlavskej filtrovanej ježura, nefiltrovanej ležák Lisej dědek z Kounic a taky naše Černá svině či různé typy řezáků ze svině. A proč? Protože po pivovarském guláši vždycky se jen zapráší!
 
Reportáž z práce na obnově a zprovoznění historického pivovaru v Kostelci nad Černými lesy na sklonku roku 2014 ZDE. Soubor je velkej, tak stahování bude chvilku trvat.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Ptá se turista bači na pastvisku: "Kde se tu u vás pálí kořalka?" Bača odpoví: "Vidíte ten kostel?" Turista: "Ano." Bača odpoví: "Tak kromě něho všude."
 
více jedině na www.pivovarkostelec. cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate