Mezi lososy

A je to tady! Víkend s lososy, kdy si nalijeme kokosy! Budou se servírovat lososový stejky na rozmarýnu a bílým vínu s dušenou zeleninkou na másle, lososový tataráky s opečenými toustíky a limetkou s koprem, grilované cukety, lilky a papriky s marinovaným lososem dle pana správce či lososové závitky plněné žlutým melounem s bramborem pečeným v alobalu a bylinkovým přelivem. Polívčička bude z čerstvého lososa zahuštěná smetanou s praženými krutóny. Dále pivovarská klasiky jako ptáček, svíčková, guláš, vejpečky, žebra, kolena, smažák, tatarák, kotlety, flákoty či medajle. Na čepu naše Černá svině či Holba speciál. A v pátek večer živá muzika!!!
 
Páteční muzicírování
Na pátek 16. ledna jsme pro ctěné návštěvníky našeho zájezdního hostince nachystali živou muziku v podání Jaromíra Pitelky - housle, zpěv a Milana Staška - klávesy. Budou se hrát tradiční české i světové hity od 30. let dodnes a to napříč žánry dle přání pivovarského obecenstva. Přijďte si zanotovat a trsnout. Dlouhé zimní večery strávíte nejlépe u muziky a u piva, tak jak tomu bylo po staletí....
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Jak jsme slíbili, tak přinášíme aktuální snímky ubytovacích kapacit v pivováru. Jedná se o dvojlůžkový a osmilůžkový apartmán. Pokoje ještě nejsou finálně vyzdobeny, ale již v plné funkci. Fotogalerie ZDE. Takže nemusíte řešit odvoz z pivováru!
 
Dle nových norem EU jsme byli nuceni vytvořit nové etikety na náš tmavý speciál Černá svině. Došlo k doplnění alergenů a úpravě obsahu alkoholu a energetické hodnoty. Blíže ZDE.
 
Reportáž z práce na obnově a zprovoznění historického pivovaru v Kostelci nad Černými lesy na sklonku roku 2014 ZDE. Soubor je velkej, tak stahování bude chvilku trvat.
 
Servírka: "Prosím vás, proč v naší restauraci stojíte na stole na hlavě?" Hladový host: "To byla poslední možnost, jak vás přimět, abyste si mě všimla." Servírka: "Hmm, zajímavé, ale pokud chcete jíst, tak u nás se vydávají jídla u okénka." 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate