Statistika věda je, má však cenné údaje...

Ano přátelé, spočítali jsme pro zajímavost, která krmě měla v roce 2014 největší úspěch a nejoblíbenější pokrmy Vám nachystáme právě nadcházející víkend! Zde máte pořadí:
1/Tradiční pivovarská svíčková s H.K.,
2/Smažený vepřový kotlet bez kosti s naším brsalátkem,
3/Prasečí žebírka na Kolalokově limonádě zapečená v šípkách s hořčicí, křenem a kyselem,
4/Ptáček jarabáček z Hispánie,
5/Vepřový vejpečky se špenátem a B.K.,
6/Vepřový medajle s majdou z plesnivýho sejra,
7/Hovězí třísky s lesníma houbama, slaninkou, cibulkou a paprikami,
8/Stejk z lososa na rozmarýnu s kořenovkou na másle,
9/Mufloní pečínka připravená na červeném víně, divokém koření a kořenovce,
10/Kachna celou noc tažená na kmíně s červeným zelím a variací knedlounů,
11/Flák vepřový krkovice s volským vokem na domácí zavařenině sypaný strouhlým sejrem,
12/Smažák.
Polévka byla nejúspěšnější poctivá pivovarská česnekačka s tvarglem. Jako sladká tečka se bude podávati bublanina s třešněma dle paní správcové. Na spláchnutí Vám natočíme dešťovku z Kácova, jihlavskýho ježoura, kynšperský ležák, naši Černou svini, IPU z Vysokýho Chlumce nebo speciál z Hanušovic!
 
 
Vážení športovci! Přinášíme propozice k jarnímu pivovarskému výběhu - Černokostelecké desítce. Propozice jsou ZDE, mapka trasy ZDE (tu budeme ještě ladit, ale principiálně zůstane). Přihlašovací formulář je ZDE. Diskuse k běhu je na pivovarské xychtknize ZDE. Připomínky k běhu, dotazy či náměty posílejte na kvetak@pivovarkostelec.cz. Teprve s během je žížeň krásná, tak se koukejte registrovat. 
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na víkendové výpomoci. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
V pátek 6. února vystoupí v zájezdním hostinci hudební volná hudební formace PARALELA. Pohodový country bigbeatový večer bude plný známých i méně známých písní především z tuzemské hudební scény. Kytara a zpěv - Tomáš Bartoušek a hostovat budou Honza Krákora - kytara a zpěv, Bohoušek Zimáků - bicí, mistr Zvolánek - baskytara a zpěv. Více na www.paralela.estranky.cz. Přijďte se uvolnit, zatančit a něco nasosat. Vstup zdarma!
 
 
Blondýna: "Kašlu na zprávy........ ve zprávách říkali, že každý, kdo vyrazí na cesty v tomto počasí, by měl mít s sebou řetězy, lopatu, deku, rozmrazovač, tažné lano, baterku, hever a náhradní kolo. ....... no vypadala jsem ráno v autobuse jako píča........"
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate