Mezi kozy

Únor začneme pěkně zvostra, držte si klobouky. Ukuchtíme Vám bažantí poprsí na divokém koření a červeném víně s jihočeskou lepenicí, kachní prso na rozmarýnu s kroupovým rizotem a tajemnýma houbičkama, slaninkou špikované krůtí ňadro na zázvoru s bramborovou kaší, kuřecí prsíčko s křidýlkem na jogurtu a bylinkách na ledovém salátu se zeleninovým čatní a vařeným bramborem. Nebo neprsa jako svíce, kachny, guláše, vejpečky, ptáci, kotlety, žebra, kolena, tataři, smažky, flákoty či saláti. Pod obručí kácovská dešťovka, jihlavskej ježour, kynšperskej ležák, černá svině, IPA z Vysokýho Chlumce či protivínský nealko. A v pátek bude živá muzika!!!
 
 
Páteční muzicírování II.
V pátek 6. února vystoupí v zájezdním hostinci hudební volná hudební formace PARALELA. Pohodový country bigbeatový večer bude plný známých i méně známých písní především z tuzemské hudební scény. Kytara a zpěv - Tomáš Bartoušek a hostovat budou Honza Krákora - kytara a zpěv, Bohoušek Zimáků - bicí, mistr Zvolánek - baskytara a zpěv. Více na www.paralela.estranky.cz. Přijďte se uvolnit, zatančit a něco nasosat. Vstup zdarma!
 
 
14. výročí pivováru a den otevřených dveří dne 14/3/2015
Budou se podávat piva z minipivovaru Šnajdr: tmavý speciál Černá svině, světlý ležák Vycpaná vydra, výroční světlý speciál Jarinovec, žitný polotmavý speciál Žitovec. Výroční pochoutky: vepřová kolena na Černé svini, telecí líce na Jarinovci, krůtí prsa v těstíčku z Žitovce, jehněčí kolínko pečené s Vycpanou vydrou, kostelecké kyselo z pivního kvásku, pivní čokoládový dort s Porterem ... a samozřejmě pivovarská klasika. Plakát ZDE.
 
 
Černokostelecký pivovár ve spolupráci s webem hyperslevy.cz pro Vás připravil zajímavý zážitek: valentýnskou noc v pivovaru pro dvě osoby s romantickou večeří při svíčkách a prohlídkou pivováru! Více ZDE.
 
 
 
Aktuální info a seznam přihlášených k Černokostelecké desítce ZDE.
 
 
 

Blondýnka se nastrojí a jde na autobus, který jede na diskošku. 
Když chce nastoupit tak zjistí, že ji to nejde kvůli sukni. Řekne, že si ji trochu rozepne, tak si dá ruku dozadu a rozepne si ji a zkusí nastoupit znovu. Pořád ji to nejde, tak si ji rozepne jestě víc a tak se to ještě jednou opakuje. 
Nakonec ji chlap, co je za ní, vezme a dá do autobusu. Ona na něho spustí: „Co si to dovolujete? Vždyť se vůbec neznáme!.....” 
A on: „No, nato, že jste my už třikrát rozepla poklopec, tak si myslím, že už se známe dost!!!”
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate