Mezi panenky aneb pivovarský antivalentýn

Ano vážení, bude se papat to nejlepší z nejlepšího! Jako tradičně v pivováru nebudeme podporovat americký dementýny, ale dáme si pěkně do nosu s českejma panenkama a černou sviní. Servírovat se budou medajlónky přelité sýrovo-tymiánovou majdou a opekačky ve slupce, směs z řetízku a špiček s cibulkou, paprikou a bambusových výhonků v ústřičné omáčce na rýžových nudlích, slaninou plněný pivovarský soudeček s motouzovou obručí s hříbkovou omáčkou a hranolema, smažený řízečky v lupínkách s máslovým mačkaným bramborem a pikantní vomatlávkou a samozřejmě pivovarská klasika. Na čepu tradiční piva, naše černá svině a IPA z Vysokého Chlumce.
 
Černokostelecká desítka a její startovní pole
Každé pondělí nalezneta na našem fejsu ZDE aktuální stav přihlášených běžců, chodců a pochodců na černokosteleckou desítku. Tak se nebojte a hlaste se. Trocha čerstvýho kyslíku a jaká je potom teprve žíža!!! Díky zájmu a poptávce bude otevřena i kategorie 64+. Bližší info časem.
 
14. výročí pivováru se blíží!
Budou se podávat piva z minipivovaru Šnajdr: tmavý speciál Černá svině, světlý ležák Vycpaná vydra, výroční světlý speciál Jarinovec, žitný polotmavý speciál Žitovec. Výroční pochoutky: vepřová kolena na Černé svini, telecí líce na Jarinovci, krůtí prsa v těstíčku z Žitovce, jehněčí kolínko pečené s Vycpanou vydrou, kostelecké kyselo z pivního kvásku, pivní čokoládový dort s Porterem ... a samozřejmě pivovarská klasika. Plakát ZDE.
 
Černokostelecký pivovár ve spolupráci s webem hyperslevy.cz pro Vás připravil zajímavý zážitek: valentýnskou noc v pivovaru pro dvě osoby s romantickou večeří při svíčkách a prohlídkou pivováru! Více ZDE.
 
Motá se takhle blondýna porád kolem skříně a druhá už to nevydrží a ptá se jí: "Co tam děláš?". Blondýna odpoví: "Ále, poslouchám kabáty...".
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo https://www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate