Přijďte se s náma TELIT do pivováru!

Kuchtíme pro Vás telecí líčka na hříbkách se smetanou a HK, telátkovou roládku se slaninou a šalvějí pečenou na másle s brkaší a praženou cibulkou, telecí plec na česneku a bylinkách se špenátem a BK, líčka z mladého býčka na kořenovce a opekačkama či klasiku jako svíčkovou, gulášek, vejpečky, jarabáčky, flákoty, kotlety, žebra, kolena, tataráky, smažáky, medajle či saláty. Na čepu nefiltrovanej kynšperskej zajíc a především naše speciální Černá svině.
 
V dnech 14.-23.2. bude paní správcová na dovolené a nikdo nebude odpovídat na email spravce@pivovarkostelec.cz, v případě nouze pište na kvetak@pivovarkostelec.cz nebo volejte na 774533672. Děkujeme za pochopení. Pivovarští.
 
Každé pondělí nalezneta na našem fejsu ZDE aktuální stav přihlášených běžců, chodců a pochodců na černokosteleckou desítku. Tak se nebojte a hlaste se. Trocha čerstvýho kyslíku a jaká je potom teprve žíža!!! Díky zájmu a poptávce bude otevřena i kategorie 64+. Bližší info časem.
 
Blíží se 14. výročí nové éry Černokosteleckého pivováru
Budou se podávat piva z minipivovaru Šnajdr: tmavý speciál Černá svině, světlý ležák Vycpaná vydra, výroční světlý speciál Jarinovec, žitný polotmavý speciál Žitovec. Výroční pochoutky: vepřová kolena na Černé svini, telecí líce na Jarinovci, krůtí prsa v těstíčku z Žitovce, jehněčí kolínko pečené s Vycpanou vydrou, kostelecké kyselo z pivního kvásku, pivní čokoládový dort s Porterem ... a samozřejmě pivovarská klasika. Plakát ZDE.
 
Moje holka nechala na lednici vzkaz: "Nefunguje to. Už to nevydržím! Jdu bydlet k mamce."
Otevřel jsem ledničku. Světlo svítilo. Pivo bylo studené... O čem to, do prdele, mluvila?
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate