Indiánské slepice máme rádi nejvíce!!!

Poslední únor se ponese pod taktovkou krůt, krocanů a všelijakejch indiánskejch slepic. Připravujeme pro vaše bříška krůtí palice na provensálských bylinkách a opečené cibulce, roládu z krocana plněnou prasátkem, slaninkou a kapií, řízeček z indiánské slepice obalený v cereálních lupínkách s pikantní vomatlávkou či slaninkou špikované krůtí prso pečené na čerstvém zázvoru. Jako přílohy se bodou podávati šťouchačky, opekačky či brkaše. Z klasiky bude svíčková, kotlety, guláš, smažáky, tatarák, žebra, kolena, medajle, flákoty, fóglové, vejpečky či třeba vepřová líčka na Černé svini se zelánkem. Jako tečka budiž pivní dort s porterem.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Každé pondělí naleznete na našem fejsu ZDE aktuální stav přihlášených běžců, chodců a pochodců na černokosteleckou desítku. Tak se nebojte a hlaste se. Trocha čerstvýho kyslíku a jaká je potom teprve žíža!!! Díky zájmu a poptávce bude otevřena i kategorie 64+. Bližší info časem.
 
14. výročí pivováru
Budou se podávat piva z minipivovaru Šnajdr: tmavý speciál Černá svině, světlý ležák Vycpaná vydra, výroční světlý speciál Jarinovec, žitný polotmavý speciál Žitovec. Výroční pochoutky: vepřová kolena na Černé svini, telecí líce na Jarinovci, krůtí prsa v těstíčku z Žitovce, jehněčí kolínko pečené s Vycpanou vydrou, kostelecké kyselo z pivního kvásku, pivní čokoládový dort s Porterem ... a samozřejmě pivovarská klasika. Plakát ZDE.
 

To se takhle po dlouhé době potkají dva kamarádi.
Ten jeden zve druhého na  pivo ...
"Já nemůžu, mě by manželka pak nepustila domů, kdybych přišel připitý!"
A ten první mu poradí:
"Poslouchej, já to dělám takhle.
Přijdu domů ke  dveřím, svlíknu se donaha, zazvoním a když se otevřou dveře, hodím všechny  věci dovnitř.
Manželka mě venku stát nahatýho nenechá!"
A tak se spolu sťali jak hovada.
Asi za týden se zase potkají a ten, co mu radil, se ptá toho druhého:
"Tak  co, jdeme se zase opít?"
"Po tom minulém fiasku raději ani ne!"
"Tak počkej, co se stalo?"
"No, přede dveřmi jsem se svlíknul do naha ....zazvoním, a když se dveře otevřely, tak jsem tam hodil hadry. Pak se zase zavřely a ozvalo  se:
PŘÍŠTÍ STANICE KAČEROV!!!..."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate