Kachny, zase kachny...

Mezinárodní den žen v pivováru ve znamení kachen. Pečeme pro Vás kachny na kmíně s variací zelí a knedlů, kachní poprsí s višňovou majdou a houbovým Kubou, kačery na jablkách a rozmarýnu s knedlema a zelím nebo taky husí stehno na hruškách a pro pivní fandy vepřová kolena pečená na tmavé sladině! A co takhle kachní paštička s brusinkama a toustíkem? Jinak naše klasika jako flákoty vepře, tatarák, žebra, svíce, španěláci, vejepčky, smažák, guláš či saláty. U toho musíte být!
 
Co je v pivováru nového v předprsí jara 2015?
Jednak nám potulný malíř JP společně s Maggy vytvořili nové logo Černé svině, které budeme používat na všechny reklamní předměty. Reklamní leták na Černou svini můžete shlédnout ZDE. Inzerát na příjem nových sil do pivovaru ZDE. Jak vidíme 50 odstínů šedi v pivováru? Koukněte ZDE. S velkou vervou se připravujeme na oslavy 14. výročí a vězte, že uvidíte hodně novinek. Fotky z instalací nových expozic již brzy.
 
Na co se těšit při 14. výročí?
Na aktualizovaném plakátu ZDE naleznete co bude pod obručí a co do bříšek. Pivo se bude čepovat i z dřevěných sudů, bude živá muzika a především po celý den prohlídky všech zákoutí pivováru zdarma. Provázet bude Qwjeták a Vodouch. Budou nová trika s logem Černý svině ZDE, nové tácky ZDE, etikety ZDE sklenice, klíčenky a další reklamní předměty. Postupně ladíme novou výzdobu a nové exponáty do muzea. Přijďte to s náma oslavit.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru počtvrté v řadě dne 26.2.2015 vyhrál výroční cenu České a moravské pivovarnické akademie v kategorii za nejlepší hostinec, výčep, pivní bar, restaurace. Děkujeme všem našim spolupracovníkům, správcům, kuchařům, vejčepákům, grafikům a prostě všem.
 
Černokostelecká desítka
Každé pondělí naleznete na našem fejsu ZDE aktuální stav přihlášených běžců, chodců a pochodců na černokosteleckou desítku. Tak se nebojte a hlaste se. Trocha čerstvýho kyslíku a jaká je potom teprve žíža!!! Díky zájmu a poptávce bude otevřena i kategorie 64+. Bližší info časem.
 
A jeden trochu delší...
Manželský pár z Prahy se rozhodl odletět na Floridu, aby se vyhnul obzvlášť studené zimě doma. Manželka potřebovala v zaměstnání dokončit ještě
nějaký úkol, a tak se rozhodli, že manžel poletí ve středu a jeho žena
jej bude následovat až příští den. Manžel po příletu do Miami v hotelu zjistil, že má ve svém apartmá k dispozici i počítač s internetovým připojením. Rozhodl se tedy poslat manželce e-mail. Při psaní adresy ale vynechal jedno písmenko, chybu nepostřehl, a e-mail tak odeslal na špatnou adresu. Mezitím, kdesi na Zlínsku, se vracela jedna žena z pohřbu svého zesnulého manžela. Její manžel byl po mnoho let vládní činitel, a tudíž přišlo velké množství kondolencí a některé i e-mailem. Vdova se rozhodla poštu přečíst a už po přečtení prvního e-mailu hlasitě vykřikla a v mdlobách se sesunula k zemi. Výkřik zaslechl její syn, vběhl do místnosti, uviděl matku ležící na zemi a na stole běžící počítač. Na monitoru pak četl následující:
Komu: Mé milované ženušce 
Předmět: Jsem na místě 
Datum: 18.01.2015
Vím, že budeš mým e-mailem překvapena. Tady totiž jsou počítače taky 
a já ti tedy můžu o sobě poslat zprávu. Právě jsem dorazil a jak vidím, vše je tu připravené i pro tvůj zítřejší příchod. Moc se těším, až tě zase uvidím! Doufám, že tvá cesta sem bude stejně bezproblémová jako byla moje.
Tvůj milující manžel
P.S.: Tady dole je opravdu horko.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz anebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate