14. výročí pivováru

Vážení, tak 14. výročí pivováru je před námi! Slavnostní krmě bude zahrnovati kostelecké kyselo se slaninkou, zelenýma fazolema a bramborem, vepřové koleno pečené na černé svini s červeným zelím a variací knedlů, krůtí prso v těstíčku z žitovce, jehněčí kolínko na medvědím česneku a rozmarýnu se sosem z vycpané vydry, telecí líčka připravená na divokém koření a kořenovce podlévané výroční polotmavou čtrnáctkou. Přílohy budou hořčičná kaše, šťouchačky, opekačky či hranole. Nebo klasika jako svíce, žebra, smažáky, kotlet, tatarák, guláš, výpečky, flákoty, saláty, fógl a jako sladká tečka se bude podávat pivní dort z portera.
 
Na autobusové zastávce u Synče se podařilo umístit reklamní poutač na pivovár - ZDE. V průjezdu pivováru před vstupem do hostince jsme umístili fotokomoru pro ty, jenž chtějí zanechati sobě památku - ZDE. Černá svině již ve vlastních sudech - ZDE. Postupně ukazujeme naše největší trumfy jako kupříkladu zakládací mramorové tabule, které se postupně vrací na svá místa - to uvidíte až na místě - ZDE a ZDE. Přijďte se kouknout na mnoho nových exponátů.
 
Potulný malíř JP společně s Maggy vytvořili nové logo Černé svině, které budeme používat na všechny reklamní předměty. Reklamní leták na Černou svini můžete shlédnout ZDE. Inzerát na příjem nových sil do pivovaru ZDE. Jak vidíme 50 odstínů šedi v pivováru? Koukněte ZDE. S velkou vervou se připravujeme na oslavy 14. výročí a vězte, že uvidíte hodně novinek.
 
Na aktualizovaném plakátu ZDE naleznete co bude pod obručí a co do bříšek. Pivo se bude čepovat i z dřevěných sudů, bude živá muzika a především po celý den prohlídky všech zákoutí pivováru zdarma. Provázet bude Qwjeták a Vodouch. Budou nová trika s logem Černý svině ZDE, nové tácky ZDE, etikety ZDE sklenice, klíčenky a další reklamní předměty. Postupně ladíme novou výzdobu a nové exponáty do muzea. Přijďte to s náma oslavit.
 
Sedí dva indiáni u řeky a najednou uvidí dýmové signály."Něco důležitého?" ptá se mladší staršího.
"Zatím jenom reklama."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate