Mezi ušáky

Jaro v pivováru přivítáme společně s ušákama! Napejkáme pro Vás králíka na rozmarýnu a šalvěji se slaninovejma šťouchačkama a řapíkatým celerem, Boba na dižónské hořčici se smetanou a pajtfálským knedlem, řízek z ušáka na ruby s brkaší a praženou cibulkou, Bobka na česneku s BK a špenátem nebo taky kolínko z vepříka na sladince ze světlé dvanáctky, lýčka ze sveřepého býčka na Černé svini a cibuoových lupíncích s opekačkama, vejpečky na Žitovci s BK a zelím nebo žebra, flákoty, smažáky, svíce, fógly, guláše, tataráky, řízky či saláty. Sladkou tečkou budiž jablečný koláč. Na čepu již tradičně naše Černá svině a také Žitovec či Jarinovec.
 
Na serveru idnes vyšla pozvánka na 14. výročí našeho pivováru - ZDE. Fotografie z prohlídek ZDE. V našem krámku nabízíme nové tácky ZDE a ZDE a etiketu ZDE. Ohlasy naší akce v Právu - ZDE. Na autobusové zastávce u Synče se podařilo umístit reklamní poutač na pivovár - ZDE. V průjezdu pivováru před vstupem do hostince jsme umístili fotokomoru pro ty, jenž chtějí zanechati sobě památku - ZDE. Černá svině již ve vlastních sudech - ZDE. Postupně ukazujeme naše největší trumfy jako kupříkladu zakládací mramorové tabule, které se postupně vrací na svá místa - to uvidíte až na místě - ZDE a ZDE. Přijďte se kouknout na mnoho nových exponátů.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672 nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do mladého, krásného a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Slečny hrají golf. Jedné z nich se povede dlouhý odpal, ale když se míček blíží k zemi, slečna ztuhne. Trefila se totiž přesně do čtveřice pánů, hrajících na vedlejší jamce. A vskutku: jednoho z nich míček zasáhne a chlápek se zhroutí k zemi zkroucený, s rukama vraženýma do rozkroku. Slečna neváhá a vyběhne situaci nějak napravit. Chlap tam leží, heká bolestí, slečna mu nabízí pomoc. On chvíli odmítá, ale slečna ho přesvědčuje, že je fyzioterapeutka a tudíž se vyzná. Postižený rezignuje, slečna mu zvedne ruce, rozepne poklopec a začne oběma rukama masírovat. Po pár minutách se ptá, jak se pán cítí. On odpovídá: "Jo, jo, je to paráda, hrozně příjemné, jen ten trefený palec na ruce mě pořád bolí jak sviňa." 
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec.cz
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate