Na svátky jara do pivovara!

Svátky zmalovanejch vajec oslavíte nejlépe s naší Černou sviní či Vycpanou vydrou! A na zakousnutí se budou podávat jehněčí kostky na česneku s BK a špenátem, beraní špikovaná kýta na rozmarýnu a šalvěji s fazolkama na slanině a opekačkama, krůtí roláda s vaječnou náplní a brkaší s praženou cibulkou, husa na kmíně s kopřivovou nádivkou a variací zelí a knedlů, jehněčí kolínko na kořenovce a červeným víně či klasika jako svíčková, velikonoční guláš, španěláček, vejpeky, koleno, žebra, smažák, tatarák, kotlet, flák krkovice či saláty. Není lepší plést nohama než proutkama? Naše Černá svině nebo velikonoční krasličák Vás to naučí...
 
Černá svině je nejlepší - potvrdili to sládci!
Dne 21/3 proběhla již devátá Jarní cena českých sládků ve zvíkovském pivovaru. Naše Černá svině získala ve své kategorii "speciální pivo tmavé" zlato! Je to opravdu nesmírná pocta a zároveň výzva do budoucna. Hezky Jarine. Co napsal tisk třeba ZDE nebo ZDE. Oficiální výsledky ZDE nebo v příloze. Diplom ZDE.
 
17. Černokostelecký Paďour
Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm vyrobených v Československu do roku 1989 v sobotu 13. června od 14.00. Plakát ZDE. Stránky ZDE. Jukněte na půdu, třeba tam bude nějakej fichtl a přijďte si zaprdlat do pivováru.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672, emailu spravce@pivovarkostelec.cz nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do sympatického a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Reportáž z pivováru ZDE.
 
Víte proč se říká "Má rýmu jako Brno"?
Protože Brno je také plné holubů.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate