Mezi RYBY

O víkendu budeme mít světový den boje proti hluku, tak se dejte do klidu a hurá do piváče. Budou se podávat ryby - stejk z tuňáka na citrónovém oregánu, celá pražma na vínečku, losos na rozmarýnu, smažený filet z kapské štiky, pstruh naložený v libečku, smažený kalamárové kroužky na variaci salátů se zálivkou. Přílohy na výběr budou buď šťouchačky s cibulkou a slaninkou, V.B. či máslový mačkaný brambůrek s jarní cibulkou. Klasika se bude podávat flákota, tatarák, žebra, svíce, guláš, fógl, smažák, kotlet, šopák, vejpeky, husa, čokopivní dort a naše pirkulentní studená kuchyně! A nezapomeňte, co praví pranostiky: Ryba musí mít při spánku otevřené okno...ale to platí především pro ryby v kombinaci Os našimi živými pivy.
 
Vážené a ctěné kulturně laděné obecenstvo, zveme Vás na venkovní koncert Daniela Hůlky a klavíristy Martina Rady v pivováru. Akce proběhne v páteční večer 12. června od 19.00 a lístky ZDE.
 
Na letošní čtvrté černokostelecké VYSMOLENÍ budou k požitku duše i těla ku koštu výhradně naše piva a červená desítka z Kynšperku nad Ohří uvařená speciálně pro nás. Etiketa ZDE. Pivo bylo vyrobeno s přídavkem čerstvě lisované červené řepy.
 
17. Černokostelecký Paďour
Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm vyrobených v Československu do roku 1989 v sobotu 13. června od 14.00. Plakát ZDE. Stránky ZDE. Jukněte na půdu, třeba tam bude nějakej fichtl a přijďte si zaprdlat do pivováru.
 
 
A jak se blíží teplo, tak jeden aktuální: Hubené holky si myslí, že jsou tlusté. Tlusté holky si myslí, že jsou obézní a obézní holky si myslí...že můžou nosit legíny.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate