Mezi líčka

Bříško si nejlépe hýčká - kdo v pivovar chodí na líčka. Tak poslouchejte své první JÁ a hurá na hovězí líce na kořenovce v červeném víně s rozmarýnem a brkaší s praženou cibulkou, vepřová líčka s přídavkem černého pivíčka a česnekem, B.K. a špenátem, telecí smetanová líčka na liškách s pečeným brambůrkem se slaninou a cibulkou, líčka z vepříčka na medu a čili pečené se slaninou a bramborem. Pivovarská klasika se bude podávat svíce, pták, vejpeky, guláš, smažák, tatarák, flák krkovice, medajle, saláty, žebra, kolena či kotlet se salátem. Pod obručí se na Vás těší naše nejlepší Černá svině a náš světlý nefiltrovaný ležák Vycpaná vydra. Už nezamhouříte víčka než přijdete na naše fiškuntální líčka!
 
Vážené a ctěné kulturně laděné obecenstvo, zveme Vás na venkovní koncert Daniela Hůlky a klavíristy Martina Rady v pivováru. Akce proběhne v páteční večer 12. června od 19.00 hodin. lístky seženete buď na TICKETPRO nebo v pivováru. Plakát s pozvánkou ZDE. Nenechte si ujít slavičí hlas s dobrým pivkem. Další info ZDE.
 
Vážení, tak se nám blíží velké pivovarské akce! Na poslední dubnový den chystáme čarodějnice. Přihlašujte se na náš běh 9/5 - černokosteleckou desítku. 23/5 se chystá tradiční VYSMOLENÍ, 29/5 vystoupí skupina BRUTUS .... a prostě sledujte náš web.
 
Zájezdní hostinec Černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí. Informace na telefonu 774533672, emailu spravce@pivovarkostelec.cz nebo přímo na místě u pana správce. Přijďte do sympatického a perspektivního kolektivu v ryze českém podniku.
 
Sedí dva indiáni u řeky a najednou uvidí dýmové signály."Něco důležitého?" ptá se mladší staršího.
"Zatím jenom reklama."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz či www.facebook.com/pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate