Dáme stejka z krůty či bejka?

Včéra večer u sila, já jsem stejka zkusila, tjamtadadá, mám to za sebou. A ti kdož neokusili, tak do piváče si zuby brousili. Bude se podávat krůtí stejk na šalvěji, voříšek z mladého býčka, krkovička s volským vokem a višňovkou, kachní ňadra na čili papričkách či vepřový kotlet na stejkovém koření. Přílohami na výběr budiž hranole, opekačky či šťouchačky. Taky klasika fógl, smažák, tatarák, žebra, vejpeky, kachna, svíce, guláš, řízan či saláty. Hrdlo svlažíte nejlépe naší Černou sviní...
 
 
Kolvětrání
V sobotu 25.dubna proběhne již 12.ročník jarního kosteleckého kolvětrání. Start v 10:30 na náměstí Smiřických, trasy 10 - 50km, děti do 12ti let s doprovodem, povinná cyklistická výbava, dojezd v pivováru - občerstvení zajištěno. Letos opět jako součást Slavnosti květů. Pro účastníky akce jsou připraveny drobné ceny. Další info na www.cvikr.info. Plakát ZDE.
 
 
Aktuální Černokostelecký zpravodaj 2015/4 přinesl článek o dění v pivováru ZDE.
 
 
Pálení čarodějnic v pivováru proběhne pod záštitou školní družiny černokostelecké základní školy. Dětský program od 13.00 (soutěže, malování na obličej, vaření čarodějného lektvaru, prohlídka pivovarského pekla, opékání špekáčků, čarodějnická výzdoba průjezdu atd.). Se soumrakem upálíme nejošklivější čarodějnici. Každý špunt, který přijde v masce dostane špekáček, něco sladkého a čarodějnický diplom zdarma.
 
 

Vážené a ctěné kulturně laděné obecenstvo, zveme Vás na venkovní koncert Daniela Hůlky a klavíristy Martina Rady v pivováru. Akce proběhne v páteční večer 12. června od 19.00 hodin. lístky seženete buď na TICKETPRO nebo v pivováru. Plakát s pozvánkou ZDE. Nenechte si ujít slavičí hlas s dobrým pivkem. Další info ZDE.
 
 
Pivovarský jarní výběh konaný 9/5/2015 se blíží! Je čas rozhejbat okružní svalstvo do plavek a udělat si pořádnou žížu!
http://www.pivovarkostelec.cz/cernokostelecka_10
https://www.facebook.com/events/797738730298868/
 
 
Policie vyjádřila obavy, že Blanka je tunel. 
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate