Poslední info než vyběhneme

Mockrát Vám děkujeme za přihlášení na Černokosteleckou 10tku. Rádi bychom požádali všechny, kteří v přihlášce uvedli platbu na místě, zda by nebyli tak laskaví a nezaskočili na pivovar platbu provést předem. Velmi by nám to usnadnilo organizaci na místě a zrychlilo distribuci startovních čísel. Dále máte možnost si pořídit trička s logem běhu. Objednávky s velikostí a další  informace zde: kvetak@pivovarkostelec.cz. Cena 190Kč. Program a informace:
9:30 - 10:30 - Rozhledna Vyžlovkaprezence, platba startovného, distribuce startovních čísel
Mezi Pivovarem a Vyžlovkou bude fungovat shuttle doprava, která vás na místo startu zaveze. Osobní věci si můžete nechat v přistaveném automobilu -  budou označeny vašim startovním číslem a následně si je při odevzdání startovního čísla vyzvednete v cíli v pivovaru (neberte si sebou prosím ale žádné cennosti, za věci neručíme). Dále také k dopravě na místo můžete využít integrovanou dopravu. V místě startu bude otevřený kiosek, kde si můžete zakoupit drobné občerstvení.
11:00 - Oficiální start závodu - Rozhledna Vyžlovka
běží se za každého počasí, tak snad bude hezky :)
Na trase bude občerstvovací stanice, k orientaci budou sloužit fáborky, šipky a na různých místech budou rozmístěni inspektoři, kteří budou kontrolovat dodržování vyznačené a oficiální trasy závodu. Většina organizátoru závod běží, tak když se jich budete držet, rozhodně se neztratíte :) Závodníky, kteří očekávají přední umístění prosím, aby si trasu raději nastudovali :) Těm stačit nebudeme :) Každý běží na vlastní nebezpečí - prosím tedy při přebíhání silnic, dávejte pozor. V cíli bude k dispozici zdravotník, pro případ lehkých úrazů.
13:00 - 15:00 - Vyhlášení výsledků (čas se odvíjí od doběhnutí posledního závodníka)
vyhlášení se uskuteční na nádvoří pivovaru
Při čekání na výsledky si zatím v pivovaru může dát nějaký chutný vydatný oběd a žízeň uhasit pivem či něčím ostřejším. Počkat na vyhlášení se určitě vyplatí :)
V případě jakýchkoliv dotazů jsem vám k dispozici. Ještě je možnost přihlášek. Namotivujte známe a přihlaste je zde: http://goo.gl/forms/CxMfZvGsAr.
Krásné čarodějnice a první květnové dny.
Šárka
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate