Rolády plný parády

Mezi rolády plný parády!
Svatá Dorota - piva forota - samá dobrota! K tomu rolády plný parády. Zatočíme Vám rolády krůtí s vaječnou fáší a uzeným s brkaší, vepřovou s párečkem a mačkaným bramborem, jelení s žemlovou nádivkou, brusinkama, rozmarýnem, brkaší a praženou cibulkou, jehněčí se slaninkou a česnekem s B.K. a špenátem či hovězí alias pivovarskýho fógla! Nebo taky vejpečky, guláš, kotlet, smažák, tatarák, žebra, koleno, stejk či saláty. A také Vám natočíme naši světlou či polotmavou Vycpanou vydru nebo snad Černou svini? Jak říká pranostika: únor bílý - žížeň sílí!
 
 Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad hlavního kuchaře s praxí, nástupní čistý plat 28 000 Kč. Info na telefonu 774533672 nebo spravce@pivovarkostelec.cz
 
V pátek 5.2. 2016 nám pod hlavičkou hudebního projektu Paralela zpříjemní večer - Tomáš Bartoušek a zpěvák-kytarista ze skupiny ZQ-band Honza Krákora. Zveme Vás na komorní kytarový večer, kde zazní známé i neznámé písničky, především z naší hudební scény. Více www.paralela.estranky.cz
 
Ve dnech 30.1.-8.2. nebude ve funkci e-mail spravce@pivovarkostelec.cz
V případě dotazů se obracejte na kvetak@pivovarkostelec.cz nebo 774533672. Děkujeme za pochopení. Pivovarští.
 
SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BRAMBOROVÝ SALÁT ČERNOKOSTELECKÉHO PIVOVÁRU
aneb zbavte se salátových předsudků a přineste svůj bezpochyby nejchutnější salát, fantazii se meze nekladou a jedinou podmínkou je přítomnost vařených brambor, takže zastánci hrášku či salámu těšte se na diskuzi a nekompromisní hodnotitele, které si vyberete sami. Plakát ZDE.
 
Nabídka pivováru rozšířena o množství piv na doladění formy třeba do autobusu nebo domů k bedně, nabízíme standardně naši Černou svini, Vycpanou vydru a Portera; kácovské nefiltrované dešťovku a ležák; dobrušskou jedenáctku, dvandu, F.L.Věka a Muderlanta; olivětínské kvasničáky javorové a pepřové a Benediktiny. Občas dobroty z Kynšperka, Kounic, Qáska a dalších pivovárů.
 
Manželé po 20 letech sedí v restauraci, jedí a najednou k muži přistoupí krásná dlouhonohá blondýnka, políbí ho a praví: "Miláčku, uvidíme se i dnes večer?" On jí odpoví: "Ale samozřejmě, kočičko." Blondýnka odejde a šokovaná manželka se ptá manžela: "Kdo to byl?!" Manžel klidně odpoví: "Moje milenka." Manželka dostane hysterický záchvat, vříská na muže: "Ty darebáku, já se s tebou rozvedu, tohle to nestrpím...!!!" Manžel nadále pokojně odpověděl: "OK, rozvedeme se, ale zapomeň na ty dovolený v Karibiku, norkový kožichy, lyžování v Alpách..." Manželka rychle ztichne, nastane napjaté ticho, ve kterém manžel pokojně pokračuje v jídle. Okolo přechází starší pán s krásnou brunetkou, pozdraví se s manželem a manželka se ptá: "A to byl kdo?" Manžel na to: "Kolega z práce se svojí milenkou." Manželka je chvíli ticho a potom říká: "Pch, ta naše je hezčí.
 
VÍCE JEDINĚ NA WWW.PIVOVARKOSTELEC.CZ NEBO WWW.FACEBOOK.COM/PIVOVARKOSTELEC
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate