Mezi smažky

 
Sobota, 13 Únor, 2016 - 11:00 - Neděle, 14 Únor, 2016 - 22:00
O svatém Řehoři láska se rozhoří a nepotřebujeme k tomu žádnýho americkýho Valentýna. A nebo se rozhoří pánvičky a uděláme si víkend ještě chutnější! Bude se totiž podávat smažené rolované telecí hrudí na česneku, osmahlé krůtí křídlo obalené v sezamu, sýrový špíz z hermoše, eidamu a uzenáče, smažené rybí filátko ve vinném těstíčku či tradiční vepřový kotlet v trojobalu s domácím brsalátem. Nebo pivovarská klasika jako svíčková, gulášek, tatarák, žebra, vejpečky, kachna, fógl, saláty a pivní dort. Pod obručí klášterská dešťovka, jihlavskej ježura a především naše sexistická Vycpaná vydra či xenofobní Černá svině. Prostě přijďte se do pivováru pěkně naladit a oslavit tak světový den rádia!
 
Vážení příznivci pivováru! Černokostelecký pivovár uspěl v krajském kole soutěže "Památka roku 2015", tak nám držte palce i do celostátního kola!!! Více naleznete na stránkách Sdružení historických sídel Čech, Moravy a Slezska ZDE.
 
SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BRAMBOROVÝ SALÁT ČERNOKOSTELECKÉHO PIVOVÁRU
aneb zbavte se salátových předsudků a přineste svůj bezpochyby nejchutnější salát, fantazii se meze nekladou a jedinou podmínkou je přítomnost vařených brambor, takže zastánci hrášku či salámu těšte se na diskuzi a nekompromisní hodnotitele, které si vyberete sami. Plakát ZDE.
Ocenění:
1. cena: Metr piva dle vlastního výběru ve všech hostincích: U Vodoucha, U Slovanské lípy, Na Šumavě, Na Třemošné a Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru vypité v jednom týdnu!
2. cena: Romantická večeře pro dva libovolného pohlaví s ubytováním v pivovarském apartmánu. Celá pečená kachna s variací knedlů a zelí, k tomu deset piv a krabička sody na zažívání.
3. cena: Kilometr toaletního papíru značky Harmasan.
 
19/3 - Patnácté výročí pivováru a den otevřených dveří!!!
 
Angličan chce donést dva rumy na pokoj číslo 222. Do telefonu na recepci řekne: "Tů růms tů rům tů tů tů." Z telefonu se ozve: "Tramtadadá ty debile!"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate