Mezi saláty

"Jeli mráz na svatého Gabriele - bývají žně veselé" hlásá pořekadlo. Mráz asi nebude, ale veselo v pivovaru bude i kdyby řízky z nebe padaly! Kdyby náhodou ty šnycly opravdu padaly, tak my na ně budeme připraveni. Budou totiž saláty! Například salát z červených brambor s jablkem a brusinkama se smaženou krkovicí z divočáka, pivovarský bramborový salát s osmahlou pečení, těstovinový salát se zakysankou, okurkou a paprikou s krůtím prsíčkem pozvolna pečeným v bylinkách, salát se zelených fazolových lusků s červenou cibulkou a slaninkou s irským válečkem z grilu či pivovarská klasika jako svíce, guláš, žebra, tatarák, smažák, vejpečky, fógl atd. Na čepu návyková Vycpaná vydra či nejčernější Černá svině a náchodská dešťovka či ježura.
 
SOUTĚŽ O NEJLEPŠÍ BRAMBOROVÝ SALÁT ČERNOKOSTELECKÉHO PIVOVÁRU JIŽ TENTO PÁTEK!
aneb zbavte se salátových předsudků a přineste svůj bezpochyby nejchutnější salát, fantazii se meze nekladou a jedinou podmínkou je přítomnost vařených brambor, takže zastánci hrášku či salámu těšte se na diskuzi a nekompromisní hodnotitele, které si vyberete sami. Plakát ZDE.
Ocenění:
1. cena: Metr piva dle vlastního výběru ve všech hostincích: U Vodoucha, U Slovanské lípy, Na Šumavě, Na Třemošné a Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru vypité v jednom týdnu!
2. cena: Romantická večeře pro dva libovolného pohlaví s ubytováním v pivovarském apartmánu. Celá pečená kachna s variací knedlů a zelí, k tomu deset piv a krabička sody na zažívání.
3. cena: Kilometr toaletního papíru značky Harmasan.
v případě zájmu o účast ještě pište na kvetak@pivovarkostelec.cz
 
Do našeho virtuálního krámku jsme přidali nové etikety a to další varianty Černé svině ZDE a ZDE, Vycpané vydry ZDE a sudovku Černé svině ZDE
 
Nabídka pivováru rozšířena o množství piv na doladění formy třeba do autobusu nebo domů k bedně, nabízíme standardně naši Černou svini, Vycpanou vydru a Portera; kácovské nefiltrované dešťovku a ležák; dobrušskou jedenáctku, dvandu, F.L.Věka a Muderlanta; olivětínské kvasničáky javorové a pepřové a Benediktiny. Občas dobroty z Kynšperka, Kounic, Qáska a dalších pivovárů.
 
Chlapi se baví, kdo jak často vyměňují olej.
"Já po pěti tisících."
"To já po deseti."
"Já až po patnácti tisících."
"No já po pěti letech!!!"
"Ty vole a co máš za auto???"
.
.
.
"Já nemám auto. Já mám stánek s hranolkama..."
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate