A je to tady - IIIII. VYSMOLENÍ za dveřmi

Vážení příznivci pivováru! Páté VYSMOLENÍ je před námi, počasí máme nachystáno, tak si nachystejte pouze pořádnou žížu! Máte se na co těšit. Všechny informace na plakátu ZDE.
 
Mimo avizovanou výstavu obrazů Pavla Jákla se můžete těšit na novou expozici s lehce lechtivými gastronomickými plakáty tajemného grafika JS jako kupříkladu ZDE, ZDE, ZDE či ZDE (bude jich přes 60), vystoupí dětský sbor Osmikrásky, mimo tradičního pivovarského hávu jako triček či kalhotek nabídneme i různé čepice viz ZDE, pro sběratele budou nové etikety, tácky a sklenice jako kupříkladu ZDE, ZDE, ZDE nebo ušák černé svině ZDE či ZDE a degustačky ZDE.
 
Něco do ouška na Vysmolení? Můžete se těšit na Hekelen Tekelen (cover band 60. let) - ZDE  a ZDE, Sweet Pain (southern blues rock band) - ZDE, Too Long Too Load (cover rock band) - ZDE a Wilder (české a světové hity v akustické úpravě) - ZDE. Poslechněte si co hrajou ať víte na co se těšit! Živá produkce od 13.00 do konce Vysmolení! Aktuální plakát ZDE.
 
Na letošním VYSMOLENÍ budete mít možnost shlédnout nejenom výstavu pivovarských obrazů Pavla Jákla, ale taktéž výstavu gastronomických upoutávek od našeho tajemného grafika JS. Při schvalování každého plakátu probíhá psychicky náročná cenzura, aby nemohl být někdo pohoršen výsledným plakátem, nicméně na výstavě budou plakáty všechny včetně těch, co neprošly cenzurou. Z těchto plakátů vznikne stálá výstava. To musíte vidět!
 
Vyrazí Čech z bodu A do bodu B rychlostí 90km/hod. Druhý Čech vyrazí z bodu B do bodu A rychlostí 120 km/hod. Kde se potkají? Na VYSMOLENÍ přece...
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate