20. Keramické trhy

V sobotu se bude konat tradiční keramický den, zahrají Robert Křesťan a druhá tráva, Lidopop a Roman Dragoun. Přijďte si koupit nějakou pěknou nádobu na pití Černý svině! A ke svini či naší vycpaný vydře je třeba zakousnout kupříkladu žebra, krůty, jehněčí, kachní, řízky, guláše, svíčkové, tataráky, fógly a další pivovarskou klasiku. Tradičně na trhy a tradičně do pivováru.
 
 Vysmolení 2016 - videa z narážení dřevěných sudů - Ivan Chramosil ZDE, Láďa Bešťák ZDE, Pavel Borowiec ZDE a Štěpán Kříž ZDE. Nové etikety Černé pracky ZDE, tácky ZDE, sklenice degustačky ZDE či ušák Černé svině ZDE. Fotky od Maggy ZDE nebo ZDE, děkujeme.    
 
2. kostelecký letní koloběh
Na našich facebookových stránkách byla spuštěna registrace k druhému ročníku koloběhu ZDE nebo na emailu ZDE, stránky koloběhu ZDE. Propozice ZDE. Letní kostelecký koloběh je určen pro smíšenou dvojici a jedno cyklistické kolo – doporučujeme trekové nebo lépe horské. Trať závodu je vedena po značených i neznačených turistických cestách, cyklostezkách a vedlejších silnicích. Koloběh je určen všem věkovým kategoriím bez rozdílu výkonnosti. Trať nebude pořadatelem značena, ale každá soutěžní dvojice se bude řídit soutěžní mapou se slovním popisem. Na mapě budou vyznačeny povinné průchozí body – památky Černokostelecka, kde si každá dvojice vždy pořídí „selfíčko“ jako potvrzení o průchodu stanovištěm. Soutěžní dvojice se od sebe nesmí vzdalovat jen v případě nutné potřeby, kolo se musí předávat z ruky do ruky a jeden závodník musí být vždy oběma nohama na zemi.   
 
A víte jak zjistíte, že vám někdo obletoval ženu? No že bude přece celá špinavá od cínu...    
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec  

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate