Eliška má ráda divočinu

A nejenom Eliška, ale taky Iveta, Miuek, Miuoš, Eva, Majka, Luďa a prostě všichni mají rádi divočinu. Proto Vám po pikantní fazolačce naservírujeme stejka z jelena siky přelitého brusinkovou majdou s kroketama, ragú z kančí kýty se zeleninou a tymiánem zahuštěné perníkem, bažantí stehýnka pečená na cibuli, slanině a jalovci s mačkanejma a cibulkou sypanejma či divokou kachnu pečenou na jablkách s variací knedlů a zelí. Jinak klasika žebra, smažák, kotlet, svíce, guláš, fógl, vejpečky, tatarák, saláty atd. To vše je nutné podlévat Černou sviní. Lidé se radují létu, včely květu a pivař světu, jenž přes orošený půlitr zří.
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na trvalý pracovní poměr a brigádníky na víkendové akce, informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz, velmi dobré platové podmínky. 
 
Ohlasy Vysmolení - videa z narážení dřevěných sudů - Ivan Chramosil ZDE, Láďa Bešťák ZDE, Pavel Borowiec ZDE a Štěpán Kříž ZDE. Nové etikety Černé pracky ZDE, tácky ZDE, sklenice degustačky ZDE či ušák Černé svině ZDE. Fotky od Maggy a Michala Vokřála ZDE nebo ZDE, děkujeme.
 
2. letní kostelecký koloběh
Na našich facebookových stránkách byla spuštěna registrace k druhému ročníku koloběhu ZDE nebo na emailu ZDE, stránky koloběhu ZDE. Propozice ZDE Plakát ZDE. Letní kostelecký koloběh je určen pro  smíšenou dvojici a jedno cyklistické kolo – doporučujeme trekové nebo lépe horské. Trať závodu je vedena po značených i neznačených turistických cestách, cyklostezkách a vedlejších silnicích. Koloběh je určen všem věkovým kategoriím bez rozdílu výkonnosti. Trať nebude pořadatelem značena, ale každá soutěžní dvojice se bude řídit soutěžní mapou se slovním popisem. Na mapě budou vyznačeny povinné průchozí body – památky Černokostelecka, kde si každá dvojice vždy pořídí „selfíčko“ jako potvrzení o průchodu stanovištěm. Soutěžní dvojice se od sebe nesmí vzdalovat jen v případě nutné potřeby, kolo se musí předávat z ruky do ruky a jeden závodník musí být vždy oběma nohama na zemi. 
 
 Víte proč nosí matematici kostkované košile? Když chtějí, aby je žena poškrábala na zádech, tak jen zadají souřadnice!
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate