Mezi šnycly

Jaký jest červen - takový prosinec, naše šnycly miluje cizí i našinec. Proto Vám po kulajdě budeme servírovat řízky kančí v ořechové krustě, králičí naruby, krůtí v bylinkovém trojobalu, kuřecí v pivním těstíčku či klasický vepřový "vínr šnycl". Jinak samozřejmě pivovarská klasika jako koleno, fógl, smažák, žebra, svíce, guláš, saláty....a také alešův malinový dort s tvarohem a drobenkou. A že svatá Tonička ráda bumbá pivíčka, tak mimo náchodskou dešťovku a jihlavskýho ježuru budeme čepovat náš světlý ležák Vycpaná vydra, medicinelní tmavý speciál Černá svině a také naši tekutou tmu alias stout Černou pracku. 
 
Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm Československé výroby startuje v sobotu 25.června 2016 ve 14.00 v černokosteleckém pivováru. Více ZDE, plakát ZDE.
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku s praxí na trvalý pracovní poměr a brigádníky na víkendové akce, informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz, velmi dobré platové podmínky. 
 
Na našich facebookových stránkách byla spuštěna registrace k druhému ročníku koloběhu ZDE nebo na emailu ZDE, stránky koloběhu ZDE. Propozice ZDE Plakát ZDE. Letní kostelecký koloběh je určen pro smíšenou dvojici a jedno cyklistické kolo – doporučujeme trekové nebo lépe horské. Trať závodu je vedena po značených i neznačených turistických cestách, cyklostezkách a vedlejších silnicích. Koloběh je určen všem věkovým kategoriím bez rozdílu výkonnosti. Trať nebude pořadatelem značena, ale každá soutěžní dvojice se bude řídit soutěžní mapou se slovním popisem. Na mapě budou vyznačeny povinné průchozí body – památky Černokostelecka, kde si každá dvojice vždy pořídí „selfíčko“ jako potvrzení o průchodu stanovištěm. Soutěžní dvojice se od sebe nesmí vzdalovat jen v případě nutné potřeby, kolo se musí předávat z ruky do ruky a jeden závodník musí být vždy oběma nohama na zemi. 
 
Zvířátka v lese se dohodla, že si postaví sídliště. Do města na příslušné úřady půjde liška, ta je dost fikaná, všechna potřebná potvrzení a povolení rychle vyřídí... řekla si zvířátka. A tak tedy liška šla. Přešel den, dva, týden, měsíc a po měsící se liška vrací se stáhnutým ocasem a celá zničená říká - 35 potvrzení mám, je to 36 - poslední se mi už vyřídit nepodařilo. Tak se do města vydá medvěd. Ten jako nejsilnější v lese určitě zařídí, abychom tu měli sídliště - přemýšlela zvířátka. Přešel den, dva, týden, měsíc a po měsíci se medvěd celý vystresovaný a vyhublý vrací a říká - 35 potvrzení mám, jen to 36 - poslední se mi už vyřídit nepodařilo. Zvířátka se už pomalu smiřují s tím, že dál budou bydlet v podmínkách, nedůstojných pro zvíře 21. stolení, když tu najednou řekne oslíček: Zvířátka já bych to zkusil vyřídit! Ostatní zvířátka se začnou smát a říkají: Ani liška se svým intelektem a ani Medvěd z pozice moci to nedokázali vyřídit, už jen ty to dokážeš! Ale oslík se těmito řečmi nedal odradit a vydal se do města. Za tři dny se zvířátka vzbudila kvůli velkému ruchu a vídí, jak už z dálky jde osel a mává se všemi potvrzeními. Za zády mu jedou bagry, jeřáby, nákladní auta s pískem apod. Zvířátka se nestačí divit a ptají se osla, jak se mu to podařilo vyřídit. Velmi jednoduše - říká osel. Přijdu na úřad, otevřu první dveře - spolužák, druhé dveře - spolužák, třetí dveře - spolužák...
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate