Špikování s čerstvými bylinkami

Na svatého Jána otvírá se do pivováru brána a proto alou na špikovaná masíčka! Podávat se budou špikovaná krůtí prsíčka na kořenovce a šalvěji s brkaší, špikované vepřové plece s klobáskou a saturejkou se šťouchačkama, kančí krkovice špikované švestkama s rozmarýnem, červeným zelím a BK či telecí plecka špiknutá slaninkou a medvědím česnekem s tymiánem a brkaší s cibulkou. Nebo klasika svíce, guláš, fógl, žebra, vejpeky, smažka, stejk, šnycl, saláty a malinový koláč! A vše musí řádně plavat bo budeme o víkendu slavit mezinárodní den námořníků! Pod obručí se na Vás těší naše Vycpaná vydra, Černá svině a Černá pracka.
 
Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm Československé výroby startuje v sobotu 25.června 2016 ve 14.00 v černokosteleckém pivováru. Více ZDE, plakát ZDE.
 
2. letní koloběh
Na našich facebookových stránkách byla spuštěna registrace k druhému ročníku koloběhu ZDE nebo na emailu ZDE, stránky koloběhu ZDE. Propozice ZDE Plakát ZDE nebo ZDE.
 
Černá svině na čepu nově v Babicích ve Staré škole! Doporučujeme tento vyjímečný podnik nejenom kvůli naší svini, ale především pro usměvavou obsluhu, skvělé zákusky, nejsmetanovější točenou zmrzlinu, domácí škvarkový tyčky, višňovku, vychytávky k pivu a vůbec. To musíte zkusit! Foto ZDE, ZDE, ZDE a ZDE. Stránky podniku ZDE.
 
Chlap je u své vdané milenky. Když jsou v nejlepším, tak zpod postele vyleze šváb. Chlap ho chce zašlápnout, ale šváb mu povídá: "Nezabíjej mě, můžu ti být nápomocný." Chlap ho teda nezabije a pokračuje v předešlé činnosti. Za chvíli zazvoní zvonek. "to bude manžel! Co teď? Kam se schováš?", povídá milenka. V tom vyleze ten šváb a říká: "Když si za NĚJ zatáhneš, proměníš se ve švába. Když pak zatáhneš dvakrát, tak z tebe bude zase člověk." chlap si teda zatahá za penis, v tu ránu je z něj šváb a zaleze pod postel. Když konečně manžel usne, zatáhne dvakrát a... a nic, furt je z něj šváb. Tak to zkouší dál, znova a znova. A najednou se z ním ozve ostrým hlasem" "Kolego, nejen že usnete na poradě, ale vy nám tu ještě onanujete!!!"
 
Více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate