Mezi hudrovadly

Prázdniny v pivováru přepůlíme s krůtama, krocanama, morákama, indiánskýma slepicema a jinýma hudrovadlama. Naservírujeme Vám krůtí stejček z prsíček naložený v babském uchu, plátky krocánka na variaci salátů, rajčat, paprik, okurek přelité majdou ze zakysanky, koriandru a bílého vína, horní stehno pečené v pikantní marinádě z Černé svině, čili papriček a česneku, křídlo obalené v sezamových semínkách s pikantní pivovarskou omatlávkou či roládu plněnou masovou fáší. Klasika bude svíce, jehněčí na česneku, guláš, fógl, vejpečky, žebra, smažka, kotlet, ribeye atd. Zahudrujeme to Vycpanou vydrou, Bílou sviní či Černou sviní. A vězte, že se blíží Den suchého zipu, tak bacha aby Vám nevyschlo!
 
Memoriál Vladimíra Černohorského již příští sobotu. Tak běžci či turisté hurá do toho. Více ZDE
 
XIII. Vykulení
Už se nám blíží vrchol pivovarské sezóny a to již třinácté podzimní Vykulení, které se bude konat v sobotu 10/9! Letos opět zajímavější a bohatší. Hlavním tématem bylo, je a bude bednářské řemeslo, letos budeme opravovat největší pivní ležácký sud o objemu 123 hektolitrů. Dále bude v provozu požahovací stroj, mlátička a cirkulárka na pohon stabilním motorem, pivo budeme točit z dřevených a hliníkových sudů, kameník bude vyrábět sladovnický znak atd. Z našich piv budou na čepu mimo Černou svini, Bílou svini a Březňáka především jednosladové Plzeňák, Vídeňák a Mnichovák. Více již brzy, pište si do blbeníčků!
 
3. ročník Pochodoběhu se blíží, tak se neváhejte registrovat a trénujte protože konkurence narůstá! Propozice ZDE. Ale letos bude obdobná trať jako vloni a budou opět dvě varianty trasy 25 nebo 42 kilometru. Video z loňska ZDE. Proslulý článek z nultého ročníku ZDE, ZDE a ZDE. Fotogalerie z loňska ZDE.
 
Zaparkovala jsem auto u supermarketu a stáhla okénka, aby můj mladý labrador měl dost čerstvého vzduchu. Byl roztažený na zadním sedadle a já jsem chtěla mít jistotu, že tam tak zůstane. Ustupovala jsem od auta a s namířeným prstem jsem přísně opakovala: "Zůstaň, slyšíš! Zůstaň!" 
Kousek ode mne parkovala řidička, blondýna. Podívala se na mě jako na idiota a řekla: "Proč nezatáhnete ruční brzdu?"
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate