Mezi líčka

Na svatého Kajetána mívaj opilci těžká rána a na to je nejlepší vyprošťováček a líčka v pivováru! Nalíčíme Vám líčka vepřová na česneku, telecí na Černý svini s cibulovými lupínky a šalvějí, hovězí s kořenovkou a červeným vínem či vepřová na bylinkách. A kdo nerad líce, tak bude i svíce a taky guláš, vejpečky, fógl, šnycl, smažka, žebra, tatarák, saláty či rib eye. Líce zapíjejme převelice nejlépe naší medicinelní Černou sviní či Vycpanou vydrou!
 
XIII. Vykulení
Už se nám blíží vrchol pivovarské sezóny a to již třinácté podzimní Vykulení, které se bude konat v sobotu 10/9! Letos opět zajímavější a bohatší. Hlavním tématem bylo, je a bude bednářské řemeslo, letos budeme opravovat největší pivní ležácký sud o objemu 123 hektolitrů. Dále bude v provozu požahovací stroj, mlátička a cirkulárka na pohon stabilním motorem, pivo budeme točit z dřevených a hliníkových sudů, kameník bude vyrábět sladovnický znak atd. Z našich piv budou na čepu mimo Černou svini, Bílou svini a Březňáka především jednosladové Plzeňák, Vídeňák a Mnichovák. Více již brzy, pište si do blbeníčků!
 
Memoriál Vladimíra Černohorského již tuto sobotu!
V sobotu 6.srpna proběhne 0.ročník Memoriálu Vladimíra Černohorského anóbrž etapový běh z pivovaru do pivovaru. Přihláška ZDE. Plakát ZDE. Více na facebooku ZDE.
 
3. ročník Pochodoběhu se blíží, tak se neváhejte registrovat a trénujte protože konkurence narůstá! Propozice ZDE. Ale letos bude obdobná trať jako vloni a budou opět dvě varianty trasy 25 nebo 42 kilometru. Video z loňska ZDE. Proslulý článek z nultého ročníku ZDE, ZDE a ZDE. Fotogalerie z loňska ZDE.
 
 
Muž a blondýnka stojí u bankomatu. Muž říká: „Já znám tvůj PIN kód, je to 2468!“ „Ne, to není!“ vykřikne blondýnka, „je to 4829!“
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate