Mikulášské hody v pivováru

O svaté Barboře třeba vypít piva moře. A jako základ Vám nabídneme andělská krůtí křidýlka na šalvěji se staročeskou lepenicí, mikulášskou hůl anóbrž sýrový špíz s brhrnolema a domácí tatarkou či čertovsky zauzený hovězí jazyk s mačkanejma bramborama a pikantní vomatlávkou. Nebo pivovarská klasika jako svíce, guláš, žebra, tatarák, fógl, šnycl, saláty, ribeye či vejpečky se špenátem a BK. Na čepu náchodská dešťovka, vysokochlumecká jedenáctka, dobrušskej Rampušák a především naše medicinelní Černá svině, medokostelecká patnáctka a také náš PORTER 20%!!!
 
 
Vážení příznivci tradičního českého piva a milovníci industriálu! Po patnácti letech se nám vyplnil sen a dnes, 29/11/1926 v 9.30, jsme poprvé v novodobé historii pivováru zatopili pod kompletně nově rekonstruovanou varnou. Varnou na přímý otop dřevem o objemu vyrážené mladiny 160 hektolitrů, největší ohňovou varnou pod sluncem. Zatím vše maká tak jak má a snad už brzy dáme první várce "S pánem Bohem" a pustíme ji na chladicí štoky... Foto ZDE, ZDE, ZDE a ZDE. Díky kamarádi a Dej Bůh štěstí!
 
 
A jeden pro ty co ještě umí po slovensku, ono se to nedá přeložit
V škole dá učiteľka deťom úlohu, aby povedali príbeh, ktorý skončí vetou "Mama je len jedna!". Prihlási sa Anička, známa bifľoška a vraví: - Vždy, keď idem ráno do školy, moja mama ma učeše, aby som bola pekná. Moja mama je veľmi dobrá. Mama je len jedna! Prihlási sa Jožinko a vraví: - Moja mama mi každý deň urobí do školy desiatu, aby som nebol hladný. Mama je len jedna! Nakoniec sa prihlási Móricko: - Keď som včera prišiel domov, otvoril som dvere a náš byt bol plný dymu od cigariet, na koberci bol fľak od rozliateho červeného vína a mama sedela v obývačke, rozčapená v kresle. Zakričala na mňa, aby som jej z chladničky doniesol dve fľaše piva. Otvoril som chladničku a zakričal: "Mama, je len jedna!"
Více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec.cz

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate