Proč bych jedl páreček, když můžu mít řízeček!

Hojný sníh v lednu - z hospody se nezvednu. Kam taky kvapit, když třeba je dopít! A jako základ nabídneme řízečky. Jednak šnycl z panenky v krustě ze sezamových semínek s mačkanejma, stehenní kuřecí v pikantním těstíčku s hranolema, z pečeně s domácím brsalátem či holandskýho soukeňáka s brkaší. Klasika svíce, bašta, guláš, smažák, ribeye, žebra, tatarák, vejpečky či saláty. Na lepší trávení naše medicinelní Černá svině či hřejivé medové! Hrrr, na ně...!
 
Černokostelecký pivovár přijme do zájezdního hostince pomocného kuchaře s praxí. Zájemci kontaktujte laskavě pana správce na telefon 774533672 nebo email spravce@pivovarkostelec.cz, dobré platové podmínky.
 
Pivovarské PF ZDE. Pivovar přeje všem svým příznivcům hodně kvalitních piv, dobré krmě a především intenzivních zážitků, které vzniknou zase právě jen a pouze u piva. Protože jak říká klasik, žádný veselý příběh nezačíná slovy: Jó to bylo tehdy jak jsme pili podmáslí... Dej Bůh štěstí!
 
A jedna rada do života: Nikdy si nenechte od nikoho říkat co můžete a co ne. Co třeba Beethoven. Taky mů říkali, že nemůže být skladatel, protože je hluchý. A myslíte, že je poslouchal?
 
více jen na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate