Mezi poprsí

Jak hlásá pořekadlo: "Na penis ryby, na svaly špenát a na prsa do pivováru!" Nabídneme Vám špikované krůtí prso na bylinkách s brkaší, bažantí poprsí na šalvěji a jalovci s mačkanejma s řapíkatým celerem, kachní ňadro na rozmarýnu s medem a pomerančema se šťouchačkama či pikantní kuřecí prs čili s papričkama a opekačkama. Taky svíce, guláš, fógl, vejpečky, žebra, kolena, šnycly, smažky, saláty, tatarák či ribeye. A vězte, že svatá Agáta na pivo bývá bohatá, tak šup do piváče na medicinelní Černou svini či naše Medokostelecké, jenž bourá všechny zábrany!
 
Jak se chrní v piváči
Snem každýho chlapa je bydlet v pivováru! Ale upřímně, není to úplně jednoduchý a ze zkušenosti Vám můžeme poradit, že pivovár se opravdu vypít nedá. Nicméně v pivováru nabízíme ubytování v epeskních apartmánech stejně jako v nenáročné opilecké verzi. Protože kdo nespal v pivováru nemá o životě páru! Fotka valečky ZDE a ZDE. Ukázka z dvoulůžáčku ZDE a ZDE. Pózovali Eda, Jirka a svině.
 
Novinky z varny - únor
Už je tomu tak - na varně máme pivovarský znak! Nedávno se nám podařilo získat tradiční pivovarský znak z druhé poloviny 19. století (díky Varloplesku), který byl po náročné odborné renovaci (díky Maggy) slavnostně osazen na naší historické varně. Nabízí se parafrázovat, že byl učiněn malý krok pro lidstvo, ale velký pro pivovar. Foto ZDE, ZDE a ZDE. Dále došlo u kotle k instalaci historického zábradlí - foto ZDE.
 
A to víte, že ten florbal v Český Třebový byl pěknej propadák?
 
více jedině na www.pivovarkostele.cz nebo facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy

Nepřehlédněte

EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate