Mezi líčka

Políčili jsme si na Vaše chuťové pohárky a budou se Vám blahem klížit víčka až ochutnáte naše líčka. Nastolíme Vám vepřové líčka na rozmarýnu a šlavěji se šťouchačkama, hovězí líčka na červeném víně a kořenovce s opekačkama, líčka z mladého býčka na smetaně s brusinkama a H.K. či vepřová líčka na česneku s B.K. a špenátem. Také klasika guláš, fógl, ribeye, vejpečky, saláty, smažky, tatarák a svíce. Na čepu naše Vydra vycpaná, Svině černá a Patnáctka medokostelecká. A vězte, že v únoru-li vítr neburácí, z hospody se každý káci!
 
 
Černá svině bydlí už jenom v pivováru
Tak to konečně klaplo! Další důvod si dát trochu do trumpety! Po dlouholetých peripetiích se nám podařilo zaregistrovat ochrannou známku "ČERNÁ SVINĚ" pro náš nosný produkt, pro naše medicinelní tmavé pivo. Vězte, že ČERNÁ SVINĚ bydlí už jenom v černokosteleckým pivováru a žádný fotbalový rozhodčí tady rozhodně nemáme!
 
 
Jak se chrní v piváči
Snem každýho chlapa je bydlet v pivováru! Ale upřímně, není to úplně jednoduchý a ze zkušenosti Vám můžeme poradit, že pivovár se opravdu vypít nedá. Nicméně v pivováru nabízíme ubytování v epeskních apartmánech stejně jako v nenáročné opilecké verzi. Protože kdo nespal v pivováru nemá o životě páru! Fotka valečky ZDE a ZDE. Ukázka z dvoulůžáčku ZDE a ZDE. Pózovali Eda, Jirka a svině.
 
 
Roubíček přijde ke Kohnovi do krámu. Nakoupí. Zaplatí. Kohn mu podává stvrzenku: "Vezmou si to, Roubíček, to je doklad o EET, je na to novej zákon." - "Ale jdou, Kohn, my Židi a Novej zákon?"
 
 
více jedině www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate