Mezi roštěnky

Na Dorotu žádnou robotu a do břicha dobrotu, třeba roštěnku! Těšte se na vídeňskou roštěnou s cibulovejma kroužkama a mačkanejma, stejka se smetanovo-pepřovou majdou a hranolema, feferónskou směs s pórkem a cibulí s opekačkama či klasickýho pivovarskýho nejoblíbenějšího fógla! Nebo klasika svíce, žebra, tatarák, guláš, smažky, šnycl, kachna, vejpečky či saláti. Ku dobrému trávení doporučujeme speciál Černá svině, ležák Vydra vycpaná či medokostelecké. A nezapomínejte, že zdravá výživa jest bůček u piva!
 
Nová stálá nabídka aneb pod Černou svini je třeba pořádnej základ
Vážení přátelé! Nachystali jsme pro Vás zcela nový stálý jídelní lístek s mnoha vylepšeními a vychytávkama. Dle tohoto jídeláku se bude servírovat ve všední dny odpoledne, o víkendu budeme stále chystat speciální gastronomické hody. Jukněte ZDE a ZDE.
 
Tak to konečně klaplo! Další důvod si dát trochu do trumpety! Po dlouholetých peripetiích se nám podařilo zaregistrovat ochrannou známku "ČERNÁ SVINĚ" pro náš nosný produkt, pro naše medicinelní tmavé pivo. Vězte, že ČERNÁ SVINĚ bydlí už jenom v černokosteleckým pivováru a žádný fotbalový rozhodčí tady rozhodně nemáme!
 
 
Malá ručička na desítce a velká na dvanáctce. Uhádnete o co jde? Přece se ženou na pivu!
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate