Mezi roláky a pivovarský motáky

Svatá Adrijána nedá spáti do rána, tak je lepší se namotat v hospodě a prožít noc v pohodě. My Vám narolujeme smažené hovězí hrudí s brkaší, roládu z krůty s brusinkovou nádivkou a šťouchačkama, smotek vepře s masovou fáší a drůbežími jatýrky s tvarohovým bramborem či kančí roládu se švestkama a bylinkama, slaninou a brknedlema se špenátem. Nebo klasika tatarák, žebra, svíce, šnycl, vejpečky, saláty, guláš, smažka či fógl. Nejrychleji se namotáte po naší medokostelecké patnáctce, ale Černá svině s Váma zamává taky slušně!
 
16. výročí pivováru
Černokostelecký pivovár oslaví již své novodobé šestnáctiny a u toho musíte bejt! Pět druhů našeho piva - Vycpaná vydra, Černá svině, Medokostelecké, Výroční bock 16% a nakouřená Černá svině, pivovarské speciality, muzika a po celý den exkurze do nově zrekonstruovaných prostor ZDARMA. Přijďte se přesvědčit na vlastní voči jak se u nás pivo točí! Plakát ZDE.
 
Střípky z historie našeho pivováru
Roku 1964 se umístila černokostelecká dvanáctka na třetím místě mezi nejlepšími ležáky tehdejšího Československa. Historie nás sice nesvazuje, ale zavazuje! Koukněte ZDE, děkujeme Honzovi za scan. 
O dva roky dřív černokostelecký zpravodaj přinesl zajímavé informace o exportu našeho piva za bolševíka. Od té doby se nemůžou na Slovensku dočkat obnovených dodávek Černé svině a již brzy budeme moci vyhovět. Omluvte prosím špatnou kvalitu snímku. Foto ZDE.
 
Pozval si psychiatr paní Novákovou.
"Váš manžel mě požádal, abych Vás vyšetřil. Prý chodíte večer po bytě se zdviženýma rukama a roztaženými prsty. Můžete mi k tomu něco říct?"
"Ale jistě. Čekám až mi zaschne lak na nehty."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate