Po špetce pohybu skočíme na rybu!

V sobotu oslavíme Den mozku, tak je třeba z něj udělat z piva kostku jak říká klasik! K tomu si tentokráte naložíme rybičky. Takže budeme servírovat candáta na másle, pražmu královskou na bylinkách, grilované filety z mořské štiky či tuňáka na citrónovém pepři. K tomu nabídneme bramborové pyré s pažitkou, mačkaný brambory s jarní cibulkou čí míchaný listový salát s čery rajčátkama a medovým dresinkem. Jinak samozřejmě pivovarská klasika. Ryby doporučujeme pořádně vymáchat v Černé svini či Vycpané vydře!
 
ernokostelecký pivovár oslaví již své novodobé šestnáctiny a u toho musíte bejt! Pět druhů našeho piva - Vycpaná vydra, Černá svině, Medokostelecké, Výroční bock 16% a nakouřená Černá svině, pivovarské speciality, muzika a po celý den exkurze do nově zrekonstruovaných prostor ZDARMA. Přijďte se přesvědčit na vlastní voči jak se u nás pivo točí! Plakát ZDE.
Na 16. výročí pivováru budou v prodeji nové tácky naší výroční šestnáctky ZDE, etikety šestnáctky ZDE, etikety portera pět druhů ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE a také nová verze Černé svině ZDE a sudovka ZDE
 
Sviňsky elegantní funkční šátky tzv. tubusy jsou již v prodeji na vejčepu zájezdního hostince nebo v našem eshopu. Varianty jsou růžové s černejma sviněma či černé s růžovejma sviněma. V průběhu módní přehlídky jsme zjistili, že jsou velmi elastické a mají všeliké upotřebení. Však jukněte ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE. Šátky v eshopu ZDE a ZDE.
 
 
Roku 1964 se umístila černokostelecká dvanáctka na třetím místě mezi nejlepšími ležáky tehdejšího Československa. Historie nás sice nesvazuje, ale zavazuje! Koukněte ZDE, děkujeme Honzovi za scan. 
O dva roky dřív černokostelecký zpravodaj přinesl zajímavé informace o exportu našeho piva za bolševíka. Od té doby se nemůžou na Slovensku dočkat obnovených dodávek Černé svině a již brzy budeme moci vyhovět. Omluvte prosím špatnou kvalitu snímku. Foto ZDE.
 
Výčepák vypráví: "Host chtěl typický český nápoj."..............tak jsem mu dal podmíráka. 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate