16. výročí černokosteleckého pivováru - Den otevřených dveří

16. výročí černokosteleckého pivováru již v sobotu 18/3! Jakmile odzvoní poledne, tak začnou prohlídky pivovaru zdarma a potrvají do setmění. Poprvé představíme ctěnému obecenstvu přímý otop dřevem pod historickou varnou a mnoho dalších novinek. Spousta našich nových piv, speciality k prasknutí, sběratelské předměty, živá muzika atd. Dej Bůh štěstí.
 
Pět druhů našeho piva - Vycpaná vydra, Černá svině, Medokostelecké, Výroční bock 16% a nakouřená Černá svině, pivovarské speciality, muzika a po celý den exkurze do nově zrekonstruovaných prostor ZDARMA. Přijďte se přesvědčit na vlastní voči jak se u nás pivo točí! Plakát ZDE.
 
Na 16. výročí pivováru budou v prodeji nové tácky naší výroční šestnáctky ZDE, etikety šestnáctky ZDE, etikety portera pět druhů ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE a také nová verze Černé svině ZDE a sudovka ZDE
 
Pivovarská šprcka pro obra i skrčka
V rámci šestnáctého výročí černokosteleckého pivováru jsme pro Vaše potěšení vyrobili další novinku a to "pivovarské šprcky". Z mnoha sběratelsky bezesporu cenných variant jsme vybrali zatím jednu a záhy se sešlo množství dalších návrhů. Zatím nejlepší od Toma V.: "pro vašeho obra při návštěvě bobra". Na další náměty od Vás se budeme těšit. Ukázka ZDE a ZDE.
 
Sviňsky elegantní funkční šátky tzv. tubusy jsou již v prodeji na vejčepu zájezdního hostince nebo v našem eshopu. Varianty jsou růžové s černejma sviněma či černé s růžovejma sviněma. V průběhu módní přehlídky jsme zjistili, že jsou velmi elastické a mají všeliké upotřebení. Však jukněte ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE. Šátky v eshopu ZDE a ZDE.
 
 
Řekl bych Vám chemický vtip, ale nevím jaké by byly reakce....
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate