Pivo, vejce, klobáska toť ta správná pomlázka

Hody, hody do hospody dáme jedno do pohody! K pivu Vám nabídneme pečínku z beránka na rozmarýnu a česneku s BK a špenátem, půlku pečeného kuřátka s kopřivovou nádivkou, kachnu na pomerančích s variací knedlů a zelí či jehněčí ragú na červeném víně a zelenince. Nebo klasika svíce, fógl, guláš, žebra, vejpečky, tatarák, smažák, šnycl, saláty a ribeye. Z čepovaných piv doporučujeme naši Vycpanou vydru, medicinelní Černou svini, Portera nebo zelený krasličák. Mezinárodní den hlasu oslavíme v hodokvasu.
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/ servírku s praxí a brigádníky na víkendové akce. Informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz. Velmi dobré platové podmínky, možnost přespání.
 
III. Černokostelecká desítka
První letošní pivovarský běh se blíží! Černokostelecký desítka proběhne letos již potřetí a to v sobotu 13/5. Na přání mnoha běžkyň a běžců budeme startovat odpoledne ve 14.30. Vylezte zpoza pecí, vyžeňte šváby z bot a hurá do lesa. Je třeba si udělat pěknou žížeň! Registrační formulář ZDE, trať bude tradičně lesní, kopečkovatá a zajímavá! Plakát ZDE.
 
V pivovarském průjezdu jsme pro Vás nachystali novou fotokomoru pro lepší zážitky. Přijďte juknout.
 
Znáte to, ten božský pocit, když se griluje stejk, jak si krásně pobrukuje a usykává, jeho vůně se vine všude kolem a sliny Vám tečou po bradě... Myslíte, že se podobně cítí vegetariáni, když se seká trávník?
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate