Čarodějnic pálení jest do hostince vábení

Kdo si nedá Černou svini pod naší rozkvetlou pípou, tak dozajista do roka uschne. A jako základ budeme servírovat vepřová žebra z grilu s pikantníma fazolema, husí stehna na kmíně a hruškách s červeným zelím a BK, tuňáka na bylinkách v citronovo-smetanové majdě s mačkanejma či grilované kalamáry v česnekovém máslu s bílým vínem na směsi trhaných salátů s bagetkou. Nebo klasika svíce, guláš, fógl, vejpečky, smažák, šnycl, ribeye či saláty. Na čepu naše Vycpaná vydra, medicinelní Černá svině a především nakuřovaná Černá svině. Také oslavíme mezinárodní den jazzu tím, že do hospody vlezu.
 
 
Černokostelecký pivovár získal výroční cenu České a moravské pivovarnické akademie za rok 2016 jako nejlepší muzeum v pivovaru. Děkujeme akademikům. Foto ZDE.
 
14. ročník jarního kolvětrání
O.s. Asanace a středočeská ovocnářská unie pořádají 14. ročník jarního kosteleckého kolvětrání v sobotu 29. dubna. Start v 10:30 na náměstí Smiřických, trasy 10 - 50 km, děti do 12ti let s doprovodem, povinná cyklistická výbava, dojezd v pivováru, občerstvení zajištěno. Letos opět jako součást Slavnosti květů. Další informace na www.cvikr.info, plakát ZDE.
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/ servírku s praxí a brigádníky na víkendové akce. Informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz. Velmi dobré platové podmínky, možnost přespání.
 
 
Člověk by si neměl brát práci sebou domů. Pokud ovšem nepracuje v pivovaru.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate