Mezi BURGRY

Sváteční víkend Dne vítězství bude pivovar obsazen amerikánskými hamburgry v ryze českém kabátu a to jako oslava Mezínárodního dne proti dietám. Nabídneme Vám burgr hovězí s čerstvou zeleninou, opečenou slaninou, čedarem a pikantní omatlávkou, jehněčí se zeleninou, karamelizovanou cibulkou a kajmakem z tvarohu a balkánu, česnekem a jarní cibulkou či zvěřinový se zeleninou, volským okem a brusinkami. K burgrům opečené bramborové měsíčky či hranole. Pivovarská klasika rib eye, tatarák, kachna, žebra, svíce, šnycl, fógl, guláš, smažka, vejpečky, saláti a sladká tečka budiž čokoládový pivní dort. Čepnem Vám mimo klasiku nejenom naši medicinelní Černou svini, ale především načůzovanou Černou svini!
 
VYSMOLENÍ a kultura
Kdo nám zahraje letos 20/5 na Vysmolení? Můžete se těšit na skvělý kulturní (a možná i nekulturní) zážitek! Jukněte.
Nový vítr (folk, blues) - https://www.facebook.com/novy.vitr, Delta Blues Jam (rock and roll, country, blues) - http://bandzone.cz/_95732, Country Roy (country), Hékelén Tékelén (oldies) - http://www.hekelentekelen.cz/, And The End (revival 60. léta, oldies music) - http://bandzone.cz/andtheend
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad hlavního kuchaře. Informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz. Velmi dobré platové podmínky, možnost přespání.
 
V pátek 26. 5. 2017 od 19:30 bude v pivováru pršet! Aneb trocha jarní kultury - 34 mm srážek na hlavě Roberta McKenny od Martina Svetlíka. Konečně kulturní důvod zajít na Černou svini. Pozvánka ZDE.
 
Černokostelecký pivovár se dostal na prestižní běžecký portál RUNGO a to rovnou se dvěmi závody. Jednak s naší štafetou Kostelec-Únětice a především s proslulým Pochodoběhem. Najdou se nějací vyzyvatelé??? Článek ZDE
Pivovár se také zapojil do velkolepého projektu INOV-8 trail tour a to konkrétně s trasou číslo 25. Jukněte ZDE a ZDE
Černokostelecká destíka už příští sobotu, trať ZDE a bližší info ZDE.
 
První letošní pivovarský běh se blíží! Černokostelecký desítka proběhne letos již potřetí a to v sobotu 13/5. Na přání mnoha běžkyň a běžců budeme startovat odpoledne ve 14.30. Vylezte zpoza pecí, vyžeňte šváby z bot a hurá do lesa. Je třeba si udělat pěknou žížeň! Registrační formulář ZDE, trať bude tradičně lesní, kopečkovatá, bahnitá a zajímavá! Plakát ZDE, trať ZDE.
 
 
Pane vrchní, jahodový Bubble tea a krekry s okurkovým dipem.
- Osmnáct bylo, mladej?
- Ano, chcete vidět...?
- Tak si dej pivo a neser.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate