Modrá je dobrá

Už je to tak! A proto je třeba oslavit Mezinárodní den odpůrců vojenské služby! Nabídneme Vám hovězí líčka na modrém portugalu s kořenovkou, jarní cibulkou a mačkanejma, půlku pečeného kuřátka namodro alias na čerstvé zelenině a sušených švestkách, pečenýho jehněčího generála na rozmarýnu a česneku se špenátem a bramborovejma špalíčkama či vepřová líčka na bylinkách s opekačkama. Nebo klasika svíce, guláš, fógl, saláty, šnycl, smažka, rib eye, žebra, vejpečky a tatarák. Z piv doporučujeme novou třírmutovou dešťovku z Náchoda, naši medicinelní Černou svini, májový bock a především načůzovanou Černou svini!
 
Černokostelecká desítka už tuto sobotu - více na http://pivovarkostelec.cz/cernokostelecka_10 nebo https://www.facebook.com/groups/behamespivovarem
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad pomocného kuchaře. Informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz. Nástupní plat 25 000,- Kč, možnost přespání.
 
POCHODOBĚH reportáž od Filipa
Reportáž od Filipa z našeho pochodoběhu ZDE. To si musíte přečíst, každopádně si hlavně zapište termín 30/9 a další info časem. Jen bych rád prozradil, že se po vzoru nultého ročníku chystámě opět připravit původní variantu. Ráno odvezeme autobusy pochodoběžce na tajné místo, kde teprve dostanou mapy, narazí si a vyrazí směr pivovar. Více adrenalinu, více zážitků a více piva!
 
Černá svině se nám někde pěkně zkouřila, tak jsme ji pro Vás narazili. Na čepu je v zájezdním hostinci černokosteleckého pivováru, U Šumavy, U Vodoucha a U Slovanské lípy. Plzeňský slad byl stoprocentně nahrazen nakuřovaným, nový sběratelský materiál v ryze industiálním duchu bude představen na Vysmolení 20. května! Přijďte se taky zkouřit do piváče! Foto ZDE.
 
Vysmolení je zas blíže, seznam piv uveden níže. PLAKÁT.
Už 20. května se v Kostelci roztočí pípy, setrvačníky, cirkulárky, požahovačky, stabiláky a hlavně Vaše hlavy!
ČERNOKOSTELECKÉ
10% SVĚTLÉ VÝČEPNÍ černokostelecká dešťovka poprvé
12% LEŽÁK světlý (100% sypání) a jantarový (50% vídeň) ze sladu odrůdy Maris Otter (anglická odrůda vypěstovaná na Hané a sesladovaná v Záhlinicích),
13,5% ČERNÁ SVINĚ tmavé speciální pivo (dvakrát zlato ze Zvíkova)
13,5% ZKOUŘENÁ ČERNÁ SVINĚ nakuřované tmavé speciální pivo
13% ŽITOVEC spodně kvašený žitný speciál
16% BOCK světlý speciál
20% PORTER tekutá tma, co Vás osvítí
POUZE PRO VYSMOLENÍ
12,8% SVĚTLÝ LEŽÁK extra (4 slady, 2 druhy hlávkového chmele) Hostomice13% SVĚTLÝ SPECIÁL (za studena chmelený odrůdou Bravo) Malenovice
14,2% S.M.A.S.H. IPA (Strong malts and scented hops, slady plzeňský, mnichovský a vídeňský, chmele Mosaic, Galaxy, Cascade, Magnum) Dolní Bojanovice
ZE SOUSEDOVIC ZAHRÁDKY
Dalešice (12% májový ležák z hliníkových sudů), Jarošov (14% světlý speciál), Kamenice n/L (10% světlé výčepní), Kounice (15% single hop Idaho 7), Krnov (12% sv. ležák, 12% Sun APA, 14% IPA), Kynšperk (13% medová z dřevěných sudů), Olomouc Svatokopecké (12% APA Yankee Mosaic Single Hop), Opava Nová sladovna (14% Grand Canyon RED IPA, 14% spodně kvašený nakuřovaný speciál), Ostrava Garážmistr, Ostrava Qásek (13% nakuřované Špek, 16% IPA), Rohov (11% světlý ležák, 13% ptm), Stará Bělá, Vítkovice Hoppy Dog, Záhlinice (11% světlý ležák) atd.
 
Spoustu let se nám vědci snažili namluvit, že ze sacharidů konzumovaných po 18té hodině ztloustneme. Nyní se zjistilo, že sacharidy vůbec neví, kolik je hodin.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec
 

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate