29. KERAMICKÝ DEN

Tuto sobotu proběhne na černokosteleckém náměstí tradiční keramický den. Můžete se těšit na stovky keramiků, točení na kruhu, soutěže, řemesla, občerstvení a také Krausberry, Poutníky či Osm setin bez jídla. Vstup zdarma. Plakát ZDE, program ZDE.
Zájezdní hostinec otevřen ctěnému obecenstvu již od 9.00, pivovarská klasika a na čepu Černá svině, Černá svině načůzovaná, černokostelecká dešťovka a další.
 
IIIIII. Vysmolení a jak bylo
Jukněte na souhrnné video co všechno jsme na letošním jarním VYSMOLENÍ roztočili, kromě Vašich hlav a našich píp ZDE. Fotky od pivníků ZDE. Nové etikety ZDE, ZDE a ZDE, nový ryze industriální tácek ZDE. Počasí se nakonec vydařilo a vvšechno dopadlo skvěle. Další fotogalerie již brzy.
 
V pátek 26. 5. 2017 od 19:30 bude v pivováru pršet! Aneb trocha jarní kultury - 34 mm srážek na hlavě Roberta McKenny od Martina Svetlíka. Konečně kulturní důvod zajít na Černou svini. Pozvánka ZDE.
 
Letošní desítka se fakt povedla, 105 běžkyň a běžců na startu, počasí skvělý, trať super a všichni jste prostě byli báječní. Výsledky ZDE. Video od Jirky ZDE a fotky ZDE. Hodnocení prosím ZDE. Další přidáme brzy.
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad číšníka/servírku. Informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz
 
Reportáž od Filipa z našeho pochodoběhu ZDE. To si musíte přečíst, každopádně si hlavně zapište termín 30/9 a další info časem. Jen bych rád prozradil, že se po vzoru nultého ročníku chystámě opět připravit původní variantu. Ráno odvezeme autobusy pochodoběžce na tajné místo, kde teprve dostanou mapy, narazí si a vyrazí směr pivovar. Více adrenalinu, více zážitků a více piva!
 
A znáte vyznání pivaře: "Ze všech modliteb mám nejradši Točenáš."
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate