Mezi saláty

Ve vedrech je potřeba do bříška něco lehkého a výživného jako jsou saláty a medicinelní Černá svině! Chystáme Vám salát s grilovanou panenkou na listovém salátu s medovohořčičným dresinkem a sázeným vejcem, salát s kozím sýrem s listovým salátem, zeleninou, ředkvičkama, jahodama a brusinkovou čili majdou s balsamikem, kalamáry z grilu na listovém salátu či klasický salát římský s kuřátkama, slaninkou a krutónama nebo šopák. Jinak klasika ribeye, tatarák, svíce, guláš, fógl, vejpečky, žebra, smažka a šnycl. A vězte, že o Barnabáši smí se bejt na kaši!
 
Jalová várka po třiceti letech
3.6.2017 uplynulo přesně 30 let od poslední várky na na naší historické varně na přímý otop dřevem stejně jako si naposledy zapářily chladicí štoky. Toto jubileum nás nenechalo chladnými a po náročných přípravách jsme vyčerpali jalovou várku na štoky. Pokračujeme s finálními prácemi, držte palce, Dej Bůh štěstí. Fotky ZDE a ZDE.
 
Zájezdní hostinec černokosteleckého pivováru přijme do svých řad pomocného kuchaře. Informace na telefonu 774533672 či na spravce@pivovarkostelec.cz. Nástupní plat 25 000,- Kč, možnost přespání.
 
VYDRAFEST
1. července od 14.00 proběhne v pivováru VYDRAFEST, můžete se těšit na kapely Filip Zoubek & The Blues Q, Sabrage, Mladá Garda, Authentic, Papajoe, Mr. Pig, Piranha a Přísun povolen. Vstup zdarma, na čepu Vycpaná vydra. Co takhle zahájit letošní prázdniny trochu kulturně? I když kdo ví jak dopadneme.
 
KOLOBĚH
3. letní koloběh anóbrž závod smíšených dvojic s jedním velocipédem se blíží, opět z pivováru do pivováru, tentokráte se večer po výkonu můžete těšit na super muziku!!! Tak se přihlašujte ZDE, detaily brzy v naší běžecké skupině ZDE. Plakát koloběhu ZDE a pozvánka na večerní muziku ZDE. Po ohlasech jsme koloběh udělali odpolední, prezence 13.30-14.15, start v 14.30.
 
Jindřich osmý, Karel čtvrtý, Richard třetí, Jan Pavel druhý, Ludvík čtrnáctý.... a já teprve dopíjím první.
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate