Stejčíky pro vyžle i tlouštíky

 Víkend ve znamení prdlavek v pivováru se blíží aneb PAĎOUR po devatenácté! Ugrilujeme Vám k vůni benzínu tuňáka na citronovém pepři, krkovičku na rozmarýnu, rib eye na drceným pepři, jelena na tymiánu či krůtí ňadro na šalvěji. Majdy budou z Černé svině, pepřová či brusinková. Masíčko zakousneme hranolema, salátkama, opekačkama či mačkanejma. Nebo pivovarská klasika svíce, guláš, žebra, šnycl, smažák, vejpečky, fógl, tatarák či saláty. Nezapomínejte, že mezinárodní den boje proti suchu je potřeba řádně zalejvat. Doporučujeme naši medicinelní Černou svini prokládat další Černou sviní nebo naší dvandu či S.M.A.S.H. Ipu z Dolních Bojanovic.
 
19. PAĎOUR
Tradiční vyjížďka historických motocyklů do 50 ccm Československé výroby startuje v sobotu 17. června 2017 ve 14.00 v pivováru. Více ZDE nebo ZDE. Pozvánka ZDE. Přijďte se podívat na prdlavky než nám to někdo zakáže kvůli zvětšování ozonové díry nebo snad kvůlli narušení správného hnízdění holuba hřivnáče?
 
POCHODOBĚH 2017
Registrace na vrchol sezóny sportujících alkoholiků je spuštěna ZDE. Po zaregistrování pošlu platební info. Již popáté se rozběhneme s patnáctilitrovým sudem naproti nevídaným zážitkům. Propozice brzy, většina z Vás ví do čeho jde, každopádně letos nově bude standardně v sudech desítka a především se vrátíme k nultému ročníku a všechny ráno odvezeme na neznámé místo, odkud se budou hledat stanoviště a cesta do pivováru. Stránky závodu ZDE. Info na kvetak@pivovarkostelec.cz
 
3.6.2017 uplynulo přesně 30 let od poslední várky na na naší historické varně na přímý otop dřevem stejně jako si naposledy zapářily chladicí štoky. Toto jubileum nás nenechalo chladnými a po náročných přípravách jsme vyčerpali jalovou várku na štoky. Pokračujeme s finálními prácemi, držte palce, Dej Bůh štěstí. Fotky ZDE a ZDE.
 
KOLOBĚH
3. letní koloběh anóbrž závod smíšených dvojic s jedním velocipédem se blíží, opět z pivováru do pivováru, tentokráte se večer po výkonu můžete těšit na super muziku!!! Tak se přihlašujte ZDE, detaily brzy v naší běžecké skupině ZDE. Plakát koloběhu ZDE a pozvánka na večerní muziku ZDE. Po ohlasech jsme koloběh udělali odpolední, prezence 13.30-14.15, start v 14.30.
 
 
VYDRAFEST
1. července od 14.00 proběhne v pivováru VYDRAFEST, můžete se těšit na kapely Filip Zoubek & The Blues Q, Sabrage, Mladá Garda, Authentic, Papajoe, Mr. Pig, Piranha a Přísun povolen. Vstup zdarma, na čepu Vycpaná vydra. Co takhle zahájit letošní prázdniny trochu kulturně? I když kdo ví jak dopadneme.
 
 
Řekla jsem příteli, že mám ráda tulení.....udělal mi ho k večeři.
 
 
více jedině na www.pivovarkostelec.cz nebo www.facebook.com/pivovarkostelec

Jídelní lístek

Denní nabídka Stálá nabídka Vinný lístek

Nepřehlédněte

Černokostelecká 10 Černokostelecká 12 Vysmolení Vykulení silvestr pochodobeh kolobeh

U Vodoucha

Hostinec U Vodoucha

U Slovanské lípy

U Slovanské lípy
EnglishGermanRussian
 
FrenchSpanishSwedish

Překlad/Translate